| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 10 09 14:09)
net nesimato, kad atspindys ...
nu ir vandens ramumas :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 10 09 14:12)
kur cia atspindys nepagaunu?...
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 10 09 14:13)
3/ :)) Gaudyk, gaudyk :))
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 10 09 14:15)
fotke gera, o koks dar atspindys...:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 10 09 14:18)
5/ jei gera, reik ir pliusiuka uzdet :)
Ner jokio atspindzio cia, ner, pajuokavau ... Is po mildos maluno, daba ir pas ja atspindziu ieskosiu, kaip pas Daiva :))) Dekit greiciau pliusus, nevieta siai nuotraukai cia ....
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 10 09 14:22)
super... uoga nuo manes.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 10 09 14:43)
grazi mergaite...grazi foto....uoga....:)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 10 09 14:47)
6/ pliusiukas buvo, jei sakau kad geris, tai ir pliusa dedu :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 10 09 14:49)
gražūs pozuotojai sename sode, tik gal virvę virš galvos nuimčiau.:). +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 10 09 14:51)
grazu+
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 10 09 14:55)
riebus pliusas
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 10 09 15:19)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 10 09 15:31)
...dailiai...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 10 09 16:29)
gras darbas, +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 10 09 17:22)
atsiprašau geras :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 10 09 17:23)
Oho, kokia komentarų gausa, jei dar ir minusai taip draugiškai pasisakytų... (:
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 10 09 17:30)
"išblukusių vasarų" nuotaika atspindėta gerai:) šita mergaitė turi gražią aurą, ją kaskart matyti malonu.
17/ vis dar juos prakalbinti bandai?:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 10 09 17:37)
Džokondos šypsena mįslinga...
+
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 10 09 17:38)
Neprarandu vilties, Viktorija, gal kada jiem taip atsibosiu, kad neištvers ir prabils (:
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 10 09 18:16)
grazumelis...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 10 10 11:34)
pavadinimo, foto, jos nuotaikos visuma tarsi pasakojantys nuosirdziai subtilia istorija, negali palikt abejingais... pasiimsiu ir sau... ;))
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 10 10 12:20)
visai smagi foto ...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 10 10 13:42)
man patinka siltos spalvos:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 10 10 13:43)
bet veido spalva yra kazkokia ne tokia, atkreipk demesi...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 10 11 11:02)
Grazu
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 10 12 13:18)
oh, dar viena širdžių ėdikė bresta :) keturi su puse
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 10 13 17:55)
akinei ce levai imho.. neptitampa prie aplinkos ir bobix neramus :) siaip gerai
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 10 13 18:10)
28/pritariu del akiniu. o siaip faina ir modelis grazus,vertinu 4,5.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 10 17 19:41)
šiltai, gražiai žiūrisi, geros spalvos. :}
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2008 02 16 21:14)
pamaniau, Norah Jones...
|
|
| |
| |
 |
33.
(2008 04 21 23:33)
cheese :)
|
|
| |
| |
 |
34.
(2008 05 16 18:32)
tuos akinius tik reikėjo nuimt, nuotaikai išbaigtai.. O šiaip laabai laabai liuks, vasariška
|
|
| |
| |
 |
35.
(2008 11 18 08:44)
truputukas retro, truputukas nostalgijos...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |