Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Mindūzas    (2007 10 09 14:05)  
++
 
 
2.    (2007 10 09 14:09)  
net nesimato, kad atspindys ...
nu ir vandens ramumas :)
 
 
3. Eimantas Ch.    (2007 10 09 14:12)  
kur cia atspindys nepagaunu?...
 
 
4.    (2007 10 09 14:13)  
3/ :)) Gaudyk, gaudyk :))
 
 
5. Laura Grey    (2007 10 09 14:15)  
fotke gera, o koks dar atspindys...:)
 
 
6.    (2007 10 09 14:18)  
5/ jei gera, reik ir pliusiuka uzdet :)
Ner jokio atspindzio cia, ner, pajuokavau ... Is po mildos maluno, daba ir pas ja atspindziu ieskosiu, kaip pas Daiva :))) Dekit greiciau pliusus, nevieta siai nuotraukai cia ....
 
 
7. Roland    (2007 10 09 14:22)  
super... uoga nuo manes.
 
 
8. Markas Morkus    (2007 10 09 14:43)  
grazi mergaite...grazi foto....uoga....:)
 
 
9. Laura Grey    (2007 10 09 14:47)  
6/ pliusiukas buvo, jei sakau kad geris, tai ir pliusa dedu :)
 
 
10. Rolandas Replevičius    (2007 10 09 14:49)  
gražūs pozuotojai sename sode, tik gal virvę virš galvos nuimčiau.:). +
 
 
11. kilimas    (2007 10 09 14:51)  
grazu+
 
 
12.    (2007 10 09 14:55)  
riebus pliusas
 
 
13. Remigijus Žilinskas    (2007 10 09 15:19)  
:)
 
 
14. Arvydas Venclovas    (2007 10 09 15:31)  
...dailiai...
 
 
15. Daiva Kielė    (2007 10 09 16:29)  
gras darbas, +
 
 
16. Daiva Kielė    (2007 10 09 17:22)  
atsiprašau geras :)
 
 
17. Milda K.    (2007 10 09 17:23)  
Oho, kokia komentarų gausa, jei dar ir minusai taip draugiškai pasisakytų... (:
 
 
18. VV    (2007 10 09 17:30)  
"išblukusių vasarų" nuotaika atspindėta gerai:) šita mergaitė turi gražią aurą, ją kaskart matyti malonu.
17/ vis dar juos prakalbinti bandai?:)
 
 
19. Petras T.    (2007 10 09 17:37)  
Džokondos šypsena mįslinga...
+
 
 
20. Milda K.    (2007 10 09 17:38)  
Neprarandu vilties, Viktorija, gal kada jiem taip atsibosiu, kad neištvers ir prabils (:
 
 
21. Miau    (2007 10 09 18:16)  
grazumelis...
 
 
22. Vinile    (2007 10 10 11:34)  
pavadinimo, foto, jos nuotaikos visuma tarsi pasakojantys nuosirdziai subtilia istorija, negali palikt abejingais... pasiimsiu ir sau... ;))
 
 
23. Ramūnas Blavaščiūnas    (2007 10 10 12:20)  
visai smagi foto ...
 
 
24. vladas    (2007 10 10 13:42)  
man patinka siltos spalvos:)
 
 
25. vladas    (2007 10 10 13:43)  
bet veido spalva yra kazkokia ne tokia, atkreipk demesi...
 
 
26. DM    (2007 10 11 11:02)  
Grazu
 
 
27. abracadabra    (2007 10 12 13:18)  
oh, dar viena širdžių ėdikė bresta :) keturi su puse
 
 
28. Shaman    (2007 10 13 17:55)  
akinei ce levai imho.. neptitampa prie aplinkos ir bobix neramus :) siaip gerai
 
 
29. Gore Macabre    (2007 10 13 18:10)  
28/pritariu del akiniu. o siaip faina ir modelis grazus,vertinu 4,5.
 
 
30. Aistė Tiriūtė    (2007 10 17 19:41)  
šiltai, gražiai žiūrisi, geros spalvos. :}
 
 
31. Andrius Z    (2008 01 22 08:54)  
+
 
 
32. Romas Šarakauskas    (2008 02 16 21:14)  
pamaniau, Norah Jones...
 
 
33. Ramūnas L.    (2008 04 21 23:33)  
cheese :)
 
 
34. z e g n a    (2008 05 16 18:32)  
tuos akinius tik reikėjo nuimt, nuotaikai išbaigtai.. O šiaip laabai laabai liuks, vasariška
 
 
35. GintarasM    (2008 11 18 08:44)  
truputukas retro, truputukas nostalgijos...
 
 
36. Ramune M.S.    (2009 04 15 19:27)  
5
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.35
Vertino vartotojų:   57
Žiūrėta kartų:   2563
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
12682
163913
0103 2
(balsai vėluoja viena para)