Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Alloxa    (2010 05 13 13:33)  
:)
 
 
2. Antanas Adamsas    (2010 05 13 14:21)  
Daba jau nebegėlių vaiks , matyt...
 
 
3. elinax    (2010 05 13 14:33)  
Labai netgi nebloga foto
 
 
4. jjj    (2010 05 13 14:36)  
4,5
 
 
5. Antanas Kučinskas    (2010 05 13 16:19)  
4
 
 
6. Antanas M    (2010 05 13 16:30)  
jooo
 
 
7. IM    (2010 05 13 19:38)  
+
 
 
8. Leah Lash    (2010 05 13 20:19)  
gerai čia :) ir pavadinimas gerulis
 
 
9. Petras T.    (2010 05 13 21:16)  
smagiai žiūris
 
 
10. Ramune M.S.    (2010 05 13 22:00)  
tikrai kad laisvas
 
 
11. Olga Vaikas    (2010 05 13 23:12)  
nerealus marshkineliai :)
 
 
12. radegunda    (2010 05 14 11:22)  
gal netgi mongolų palikuonis
 
 
13. Vidas P.    (2010 05 14 12:57)  
5
 
 
14. ANTIKRISTAS    (2010 05 17 08:49)  
+
 
 
15. Kęstutis Šimatonis    (2010 05 20 00:40)  
padvelkė hipiais, Vudstoku ir jaunyste
 
 
16. Arvydas Kupstys    (2010 06 02 14:15)  
tikrai nostalgiškai.. geras kadras
(ar nukirpai ką nors?)
 
 
17. Robis    (2010 06 04 07:50)  
+
 
 
18. Walldis    (2010 06 09 18:15)  
Cygani toze liudi ... :)
 
 
19. grifas sidlauskas    (2010 08 02 19:37)  
Laisvės nėra per daug .. +
 
 
20. Galina    (2010 09 24 09:59)  
tikrai jaunyste dvelkia...
 
 

Tema
Taškai: 91
Vidurkis: 4.39
Vertino vartotojų:   51
Žiūrėta kartų:   2356
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00161
5131215
2102 2
(balsai vėluoja viena para)