| |
 |
1.
(2010 04 13 23:02)
puiku
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 04 13 23:03)
sakiau, Ieva, kad sita labai gera!!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 04 14 00:21)
lėliškas :) gerai tos mėlynos kelnės :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 14 01:23)
kad ir G9 prie 80 ISO labai prasta kokybė
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 04 14 08:25)
Gerb.Antanai,zinoma,Jusu nuotrauku,ypac tokiu kaip 'isplaukes' suo,ar vaikai 'nukarpytomis' galvomis prie statulos, kokybe yra simta kartu geresne nei sios mano nuotraukos :) Kiekvienas sugeba issisaugoti foto is kudros ir paziuret jos parametrus. Bet vistiek nemanau kad tai yra esme. Jeigu didziausias leistinas nuotraukos dydis yra 300kb,manau,kad ir kokybe automatiskai suprasteja. Zodziu, tokie Jusu komentarai,manau,erzina ne tik mane,bet turbut ir didziaja dali kitu kudros nariu. Sekmes jums :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 14 10:06)
liuks
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 04 14 12:15)
6 - čia tokia liga > mane erzina. Gydymasis individualus. Net kai tau 17 tikiuosi pajėgsi suprasti, kad nusišnekėjai - ką bendro turi tavo šio failo prasta kokybė fotografine prasme, net tavo pačios kitais failais (kadrais) lyginant. juo labiau ką bendro turi mano nuotraukos ?
O, kad apsimelavai tai tau garbės nedaro, tačiau tas, aišku, nesvarbu. Gera gyventi ir su melagės vardu.
Dabar tau nemokama pamokėlė - nors ir neverta to esi - pasižiūrėk koks tavo failo dydis, - kiek pikselių. Tavo fotoaparatas turi 12 milijonų, o ką išsirinkai tu, Ieva ? Gal taupei vietą kortelėje ? To nežinau. Tačiau jei ir toliau fotografuosi pačiu žemiausiu kadro dydžiu - visada bus tokia prasta vaizdo kokybė. Beje, jei nesi beraštė - dar kartą perskaityk mano komentarą. apie tavo fotografiją - komentaro nebuvo. Jei pajėgsi išsiaiškink. Tokių kaip tu kaprizingų neišmanėlių čia kūdroje esi ne viena. Naudingiau būtų pastudijuoti fotoaparato instrukciją.
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 14 13:11)
pirma,neturit jokios teises manes vadint melage.antra,katik padarytos nuotraukos dydis buvo didziausias M,o tai yra didele nuotrauka. Turejau omeny,kad ja mazinant,norint i kudra ikelt,kokybe suprasteja. Trecia,nelaikau saves tobulai ismanancios fotografija,jus gal ir labiau pazenges,bet jusu vertinimas yra per daug arogantiskas ir daugeliu atveju nepagristas.nenoriu cia gincytis,tiesiog,taip pat kaip jus,issakau savo nuomone.viskas,dekoju uz komentarus ir nemokamas pamokeles,kuriu dar ir nesu verta.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 14 15:17)
4/ 8/ ne kadro techniniuose parametruose dažnai yra esmė, o tame, kas iš jo sklinda, kokias jusles jis paliečia, kokias asociacijas sukelia.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 14 15:30)
10. Tai jis tik atskiras detales ir gali pakomentuoti. Visuma jam suvokti per sunku ir fantazijos pritruksta, todel toks pradinuko lygio kabinejimasis prie is konteksto istrauktu smulkmenu gaunasi.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 14 15:33)
Antanas Kučinskas geriausias fotografs ever. Jis lyg mūsų tėvas :D :D :D :D
negaliu, taip juokas ima. Tokiems žmonėms reikia pas daktarus :) galim jums sumesti, Antanai, ant psichologo , o gal net ir egzorcisto paslaugų. Ką manote? Nes jau girdėjau,kad žmonės prieš keldami savo darbus čia žegnojasi,kad nekomentuotumėte jų. Echhh...
Pagarbiai ir su viltimi,kad išgysite, jaunoji Domantė.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 04 14 15:34)
Nuotrauka man patiko. Geguzes pabaigos popietes oru is ekrano dvelktelejo. Kokybe irgi gera.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 04 14 16:31)
uu,kokios spalvos! Tikrai vasariška :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 04 14 16:37)
puiki foto
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 04 14 18:23)
su nuotaika 4,5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 04 14 18:57)
man čia viskas taip pasakiška. :}
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 04 14 19:24)
I like your summer's mood!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 04 14 19:47)
Summer time ???????????
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 14 20:41)
na, end of the summer.
|
|
| |
|
|
|
| Kita |
|
| Taškai: | 77
|
| Vidurkis: | 4.41 |
| Vertino vartotojų: | 46 |
| Žiūrėta kartų: | 1855 |
|
Share
|
|
|
|
|
|