| |
 |
1.
(2010 04 12 22:56)
labai idomia linkme eini++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 04 13 18:54)
liuks:) labai patinka
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 04 13 20:47)
grazios pedkelnes (inlove) 5+
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 04 13 21:22)
fem for fem. man labai patinka!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 04 13 21:30)
But gerai,kad atsisakytumet japanizmo
+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 04 14 00:17)
Ačiū.
9.> Aš irgi taip sakau. Išaugsiu. Bet kartu lieka mažas principas įrodyti, kad ir japonizmas nėra tokia ,,nekokia'' stilistinė raiška ( Jun/Ayafuya darbai, Superflat judėjimas ).
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 04 14 01:53)
4,5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 04 19 13:26)
man sis "japonizmas" patinka. Daryk kas tau patinka, maziau klausyk kitu :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 10 16 01:43)
12 < Mindaugai B cia tikrai ne japonizmas , Ievos darbai labiau primena prancuzishkaja atlikimo maniera.
|
|
| |