Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Androginas?
Greitai, tikiuosi, turėsiu ką naujo parodyti, bet kol kas senesnis darbas.

 
1. vikaras    (2010 04 12 22:56)  
labai idomia linkme eini++
 
 
2. Irmantas K.    (2010 04 13 10:14)  
+
 
 
3.    (2010 04 13 13:53)  
+
 
 
4. Rūta Smailys    (2010 04 13 18:54)  
liuks:) labai patinka
 
 
5. jjj    (2010 04 13 19:58)  
5
 
 
6.    (2010 04 13 20:47)  
grazios pedkelnes (inlove) 5+
 
 
7. *    (2010 04 13 21:22)  
fem for fem. man labai patinka!
 
 
8. A.S.    (2010 04 13 21:28)  
:)
 
 
9. Snaržas    (2010 04 13 21:30)  
But gerai,kad atsisakytumet japanizmo
+
 
 
10. dhwqeorheihfjyuuuuu    (2010 04 14 00:17)  
Ačiū.

9.> Aš irgi taip sakau. Išaugsiu. Bet kartu lieka mažas principas įrodyti, kad ir japonizmas nėra tokia ,,nekokia'' stilistinė raiška ( Jun/Ayafuya darbai, Superflat judėjimas ).
 
 
11. Antanas Kučinskas    (2010 04 14 01:53)  
4,5
 
 
12. Mindaugas    (2010 04 19 13:26)  
man sis "japonizmas" patinka. Daryk kas tau patinka, maziau klausyk kitu :)
 
 
13. Anderzakas    (2010 10 16 01:43)  
12 < Mindaugai B cia tikrai ne japonizmas , Ievos darbai labiau primena prancuzishkaja atlikimo maniera.
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.59
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2338
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00026
402413
1001 5
(balsai vėluoja viena para)