| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 03 26 17:59)
kai pasidinau-liux....gal kaziko perdaug..:)..lyja nelietus..o as palikau sketi...šiaip palikau-kad šypsena būtų švelnesnė....kad žmonės praeitu pro šali ...ir pasakytu.....kaip malonu mums...kad jai gerai....šalia musu....:)+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 03 26 18:00)
gele
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 03 26 18:35)
liux
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 03 26 18:56)
Begalo gražu. Akys, pravertos lūpos, atpalaiduotas veidas bei pati nuotraukos kompozicija suteikia paslaptingumo. Pamačius šią nuotrauką norisi luktelėti ir įsižiūrėti, paanalizuoti portrentą. Dažnai pamačius gražų portretą, pasižiūriu, įvertinu ir einu toliau, o šis...Ką čia ir besakysi. Puikus darbas! Ir beabejo uoga. O kai išplauksi iš pelkės, būtinai 5 duosiu:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 03 26 19:08)
labai smagu :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2010 03 26 19:31)
Puikiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 03 26 20:03)
patiko
|
|
| |
| |
 |
10.
(2010 03 26 23:21)
jooo... geras kadras. ir profilio fotke irgi patiko :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 03 27 08:49)
idomiai, patiko
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 03 27 10:35)
nelabai išmanau portretų ... todėl sakau tik : patiko man ... :))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 03 27 14:09)
5:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 03 27 17:30)
liūdnai gražiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 03 27 18:16)
žiauriai kraupus filtras.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 03 28 10:55)
ačiū, bet tai ne filtras.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 03 28 16:43)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 03 29 00:55)
labai patiko....
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 04 12 21:46)
man patinka. prisiminiau faye dunaway iš bonnie and clyde
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 01 05 22:58)
puiku, nuostabu, nerealu...
|
|
| |