Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. jjj    (2010 03 25 19:42)  
55555555555555555555555555555555555555555555555
 
 
2. jjj    (2010 03 25 19:43)  
tarp duru spausk patys nusidazis,bapkes sutaupysi
 
 
3. Mindaugas Buivydas    (2010 03 25 19:43)  
Dažų tokiems neužteks :)
 
 
4. elinax    (2010 03 25 19:43)  
nebent plaukų dažais:D
 
 
5. vikaras    (2010 03 25 19:50)  
turiu puikią dažytoja-pažiūrėkit-pigiai,greitai...jau dvi dienas negeria..:)+
 
 
6. Kęstutis Šimatonis    (2010 03 25 19:52)  
gal dažyti, gal nedažyti, ai - nežinau ...
 
 
7. Aloyzas Stakelė    (2010 03 25 19:54)  
Gaidžio nieko nėr, ale jau kiaušiniai tai dideli. Veislinis papuolė Jums vaizduotėn :)
 
 
8. abphoto    (2010 03 25 19:55)  
viena dažyti, kita nedažyti :)
 
 
9.    (2010 03 25 19:56)  
abu dazyti:))))5
 
 
10.    (2010 03 25 19:56)  
tik zinoma nesudauzyti:)))))
 
 
11. Snaržas    (2010 03 25 19:57)  
8/ Auriau, tai tada ta gaidi neshh einant i viena puse-labai...nzhn...
 
 
12. Baltos Naktys    (2010 03 25 20:17)  
suuuuper :))) ne dažyt, o daužyt:)
 
 
13. Bačius    (2010 03 25 20:31)  
As tai siulau dazyti, vis garderobo paivairinimas butu :DDD
 
 
14. Snaržas    (2010 03 25 20:33)  
13/ o garderobo "virshutiniojojojo"neishteps...
kokiais dazhais geriau ?
 
 
15. Ramune M.S.    (2010 03 25 20:44)  
dazyti dazyti:)) bet gal nedauzyti
 
 
16. Snaržas    (2010 03 25 20:54)  
...nu suradau pastele...,idomu" laikys"?
 
 
17. Raimonda Sutkuvienė    (2010 03 25 21:13)  
Dažyt, nedažyt,
Ryškiai ar blankiai,
Patiks- nepatiks,
Kiaušiniai išliks...:)))5
 
 
18. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2010 03 25 22:19)  
jei nedazyti tai ir nevirti,
jei nevirti tai ir nevalgyti,
nevalgyti negalima!
tai reikia dazyti :)
 
 
19. Antanas Kučinskas    (2010 03 25 23:16)  
Snaržai, visoj atviroj lentoj rašau tau Velykinį laišką. Meskim tas praeinančias ambicijas. Bo anos nei tavęs nei manęs neveik. Y nėr čia ką tū akmenį in kalną ridenti. Ne sizafai esam. Tai ką - taika ant Velykų ir po jų ?
Ir da - nedažyk anai tų kiaušių - bus kičelis - tep mislijū. Bet tau 5
 
 
20. Snaržas    (2010 03 25 23:24)  
19/Ko-KO-Ko-KO-kokias ambicijas turite oumeny,jei viena nuotrauka Jusu man vidutinishkai patiko ir parashiau ir uzhdejau "GRYBS",tai nereishkia ,kad ka tai ne tai padariau,o dabar apskritai nekomentuoju Jusu darbu,o tik priesh perzhiuredamas PERSIZHEGNOJU,kad ka ne taip izhvelgchiau.
 
 
21. Antanas M    (2010 03 26 08:02)  
palik taip, būs vaikams džiaugso, spalvinti galės :)))
 
 
22. Vidas P.    (2010 03 26 08:11)  
:):)
 
 
23. rimas sinkevicius    (2010 03 26 09:08)  
..nespalvoti ir nevirti, o tai gali skaudėti...;)
 
 
24. Antanas Kučinskas    (2010 03 26 11:40)  
20 - Va matai kaip Petruška pabožnai platin gerą naujieną - kaip ana nor tave Snaržai apsaugot nuo paklydimą, visiems persaka kad pats dėl šventos ramybės - ką tau ir siūliau , jau y žegnotis pradėjai, kad akysna kokia ragana neinlystų. Aš gi tau brali ne apie kokias tai maliavones ar kokius tai patagrafijas kalba suku, aš apie velykinį brališkumą - viens kitam kiaušinių nedažymą mandrais žodeis. A gryba tai te auge kur any nor. Tik tau va nedažna proga duodu - reta ką nauja parodau. Y gera yr nekomentinti. Dedi grybą - y visi žina - viens iš anų nuo Snarža.. Bet tu ant Velyku vis tiek brali sava gonora in stalčiuka paslapk. Bo tas yr ne tep kap tave babute mokyna. Be zlasties gyvenkimo Snaržai.
 
 
25. Valentinas Pečininas    (2010 03 26 11:53)  
Joma jooo, kas išvers į lietuvių kalbą 24 komentarą :)) reikia žemaitiško žodyno :))
 
 
26. Irmantas K.    (2010 03 26 11:57)  
:))) gerai maestro
 
 
27. Altijus    (2010 03 26 12:07)  
Šiais laikais dar apklijuoti galima ;)
 
 
28. Olga Vaikas    (2010 03 26 13:18)  
:) i zdes' strasti-mordasti kipiat..
 
 
29. Andrius Z    (2010 03 26 13:39)  
:-))))
 
 
30. elinax    (2010 03 26 13:58)  
25/ p. Antanas rašo tikrai ne žemaitiška tarme:).
 
 
31. A.S.    (2010 03 26 14:18)  
Aga dilema būti ar nebūti... dažyti ar nedažyti kaip padarysi taip ir teisingai bus :)
 
 
32. Algirdas Z.    (2010 03 26 15:35)  
Ale žėk, jau net po depiliacijos... Su artėjančiom :))
 
 
33. Rolandas Butkevičius    (2010 03 26 16:39)  
aha, su švemtėm :)
 
 
34. Arunas S    (2010 03 26 17:47)  
taip,+
 
 
35. Antanas Kučinskas    (2010 03 26 20:44)  
(30) tai paprašykim puoneles, Elinas, kad ana kaip priguln paporintu, - žemaitiška.
Aš tai ne kaip ana gal, kaip durnai rašai, gali ką nori papeckiot. Aniems zlastis nein in makaule. Papeizok ką kaip ter televoką šnek - tuoj Snaržas su Petruška už sava dūšias griebias, y papiktinima surand.
Ale anuos abu su Velykoms y nauju atgimimu sveikinu.
 
 
36. Snaržas    (2010 03 26 20:56)  
35/ Priesh paskaitidamms 35/ komentara,PERSIZHEGNUOJAU,keik kart sakiteu,nieka ash nesuprontu,api kuoki zlasti ish mona poses Ontuona rukouji ? kuo tau uzhkliun tas vargshus Snarzhus,nesuprontu,a tau nepateka ,ka paklausiau "Gal galite pasakyti ,kas tas Antanas Kucinskas ?",bet kas che bluoga,je moneij iduomu nauji zhmuones,kureij tep muok vesus kritikout,o sava ruoda shvelne tarent +4 ?
 
 
37. Antanas Kučinskas    (2010 03 27 17:37)  
Mielasai, aš laikausi tokia mislyjemą - nesu višta, bet kiaušių skonį tai senej perpratęs. Suprantu žmogyską poreikį kitą paneigt, ale ne apie tą rokunda. Kaip sakes ne kartu esmi kamena valytojas, tai su patagrapija nieką bendra. y pagal many nesimokyk peišėt. Bo niekada nesu sakęs, kad brali - negražia peiši. Ale kur veizi, kad be priežastys ko tai sukritikuaju - tai sakyk. Bene būsiu susiklydęs. Y tavi nupaišioti mun patink, - y da labiau tavy fotkela - kur gera žmogia abrozdelis. Aš tik regaunu į tuščias priekabes. Ale vistiek brali su Velykam tavy.
A mon gali peizot ką nori, kiek vertes yr. A jei anos su visai nerandi - peizok taip - bloga fota.
 
 
38. Snaržas    (2010 03 27 18:29)  
37/Ontuonaa,paimk do keberus,i veina pripelk vondens ,i ish veina kebera i keta pelk ton vondini ,-DAUGIAU nauduos bus ,uzh tuos tava moralus....
PASTABA: E skaityti ,kaip e su tashkiuku :-P
 
 
39. Antanas Kučinskas    (2010 03 28 15:06)  
Ale bėdą turiu, kibirus kažkas nukosėjo, - ką dabar daryti ?
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.52
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   3024
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20001
411319
1000 5
(balsai vėluoja viena para)