| |
 |
1.
(2007 09 25 23:34)
rytas ant ledo:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 09 26 01:16)
estisko itariu ledo :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 09 26 07:19)
pats geriausias laikas žvejybai :) Ale velnias per tą fotoaparatą jau nepamenu kada žvejojau ....:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 09 26 08:01)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 09 26 08:30)
taip ir mesk plude per ekrana :) +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 09 26 08:40)
sterialus peizažas... bet visgi žavus...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 09 26 08:42)
nu jau išgražinta ...
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 09 26 09:09)
fantastiškas vaizdelis ++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 09 26 11:55)
jau taip viskas grazu ir tvarkinga, kad net nenaturaliai atrodo :) susilaikau nuo balsavimo.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 09 26 12:15)
10. Saulius B. > Viskas čia labai natūraliai.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 09 26 12:24)
2. Ramūnas Blavaščiūnas: tikrai taip. Ant estisko. As ir pats jau beveik estas!
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 09 26 13:55)
Pritariu Sauliui B. del tvarkingumo. Bet spalvos, kompozicijas ir sukadravimas - puiku. Ziurisi.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 09 26 14:12)
rojus.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 09 26 18:45)
Preciziškai gražu:)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 09 26 18:53)
Žavi nuotraukos lengvumas :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 09 26 19:38)
nerealiai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 09 26 19:47)
A vot šita labai gerulė :) (paklausei) :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 09 26 20:54)
foto kaip ledas...
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 09 26 21:54)
kazkaip siandien uzderejo estetiskos foto:) labai labai gerai:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 09 27 17:43)
liuks...
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 09 29 14:08)
Ech, grazu...
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 09 30 10:28)
net gera žiūrėt , iškart į geriausias !
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 10 31 13:43)
beziurint atrodo, kad net sustojo laikas...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 07 27 14:37)
Puikiai
|
|
| |