| |
 |
1.
(2010 01 06 13:24)
stiprokai:]
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 01 06 13:56)
Gražiai prigautas gražus judesys:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2010 01 06 14:28)
Ugugu +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 01 06 16:11)
Uz momenta ...
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 01 06 16:13)
viai faina, bet dar tai kad jis ir apsidare taip sokteldamas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 01 06 16:21)
gi momentas sakyciau piatkos vertas, bet duodu puspenkto, truksta iki pilno efekto.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 01 06 17:58)
Geras +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2010 01 06 18:31)
yra kur skristi :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 01 06 19:29)
Dekui.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 01 06 19:30)
be komentaru 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 01 06 19:37)
Oho kokia sprogamoji jega! 5.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 01 06 20:11)
4,5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 01 06 20:58)
Gera sita, judesys puikiai jauciasi ir dar tie purvo grumstai kartu skrendantis :) butu idomi ir spalvota versija pamatyti :) +
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 01 06 21:34)
+4,5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 01 07 09:12)
aha, gerai, teisinga foto..
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 01 07 09:20)
vantom apsikamšęs į pirtį skuba :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 01 07 12:12)
Kakaip Photošopiškai tas judesys man atrodo? Tikiuosi klystu...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 01 07 12:40)
neblogas judesys
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 07 13:56)
matytos teksturos.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 01 07 14:37)
bent rata priekini iskirpt normalei galejai :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 01 07 14:49)
Toks aptrupejes motokroseris. +
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 01 12 06:57)
jegaaaaaa
|
|
| |
| |
 |
25.
(2010 01 19 00:12)
Gerai čia!!! ;) +
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 01 30 13:44)
:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |