| |
 |
1.
(2010 01 05 19:21)
liuks padirbeta 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2010 01 05 19:38)
Bjauriai grazu. 5 ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2010 01 05 20:27)
Parkas sapne :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2010 01 05 20:29)
gražu
|
|
| |
| |
 |
6.
(2010 01 05 20:34)
čia jau menas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2010 01 05 20:47)
Grozis. Kaip is paveikslo.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2010 01 06 06:26)
toks visai neblogas vaizdelis
|
|
| |
| |
 |
12.
(2010 01 06 07:13)
Graziai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2010 01 06 07:56)
puikiai padirbėta su spalvomis, vienžo - puikumelis 5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2010 01 06 08:19)
paveikslas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2010 01 06 08:46)
5+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2010 01 06 10:05)
dailiai pamurzinta
|
|
| |
| |
 |
18.
(2010 01 06 10:08)
Puiki :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2010 01 06 10:42)
idomiau idomiau
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 01 06 11:12)
gera
|
|
| |
| |
 |
21.
(2010 01 06 12:27)
nea
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 01 06 14:33)
Šiltos tokios spalvos gavosi. Maloniai žiūrisi, raminančiai nuteikia. Vienžo - piatakas nuo many :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 01 06 14:59)
nu ka zinau. Kazkaip cia tas photoshopas nekazka. Gal ne visur ji reiktu naudoti, o jei naudoti tai ne taip stipriai. Jeigu butu tai ne fotografija o paveikslas tai tada geriau o dabar tai... (mano nuomone)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 02 21 18:46)
Žavus darbas! Vienur minkštas, kitur kietas... ;D Šauniai susidėliojusios spalvos! ;) +
|
|
| |