| |
 |
1.
(2009 11 21 13:34)
sveriant laime akivaizdus pranašumas :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 21 14:18)
JO :D +
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 21 14:25)
antras planas tarytum vaziuoja :) +4,5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 21 15:07)
kažkaip keturi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 21 15:32)
Linksmai taip.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 21 17:30)
jaksymakshy :D +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 21 17:46)
:))
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 21 17:49)
Nuotaikingai :-)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 21 18:21)
Talentingas žvilgsnis į fotografiją.Lauksiu su nekantrumu naujų darbų.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 21 18:31)
proto svoris
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 21 18:31)
:))+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 11 21 21:08)
čia reikėtų padaryti tokią išvadą: šypsena sunkesnė už rimtumą...o aš visada atvirkščiai maniau :) smagus darbas dar smagesnės svarstyklės
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 21 21:46)
smagus išmislas +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 21 22:36)
cha
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 21 22:37)
Nuotaikingai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 21 22:57)
nuostabu.nėra ką ir pridurti :]5 ir mėgstu
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 21 23:43)
kieno smegenys daugiau sveria? :)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 22 09:03)
Smagiai :)
|
|
| |