| |
 |
1.
(2009 11 18 07:47)
gražu :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 18 08:25)
liuks!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 18 09:30)
grožis
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 18 09:32)
Patiko
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 18 12:05)
Fain :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 18 13:46)
tonai tai hmm
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 18 13:57)
kas toji j.v? :) bet cia tai graziai.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 18 21:19)
gerai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 11 18 22:42)
nu labai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 18 22:43)
nu bet ir isdurei :D dabar tik susivokiau , kas autorius :D
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 19 00:00)
super!!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 19 00:51)
nuostabi vaizdo ir žodžio sintezė. metaforizuota ir įprasminta. vaizdas pasklinda už regos ribų. tą mėgstu labiausiai. ++
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 20 11:52)
Neestetiška idėja. Ant grindų, naujagimio pozoje, Pakitusio požiūrio rezultatas.
Ne dėl štampų, tačiau aktai turi savo estetinį lauką. Čia tai paniekinta .
Netikra. Slogu.
Pagyrimas už ieškojimus.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 20 11:56)
17/smagu,kad sukelia emocijas.neatrodo,kad tokia galbut autoriaus ir buvo ideja?Aciu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 23 00:02)
priverte kruptelt, giliai cia... +5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 11 24 20:52)
Labai patinka +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 11 24 22:36)
sauniai, taip pedas sumetei kul :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 03 01 17:40)
artima labai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2010 03 01 17:51)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 06 02 11:01)
Indomiai...:)+
|
|
| |