| |
 |
1.
(2009 11 12 20:15)
Kartais tenka šitu pravažiuot - niekad tokio grožio nemačiau. Super.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 12 20:25)
Supeeer. +6
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 12 20:34)
tikrai ilgesingai :) +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 11 12 20:57)
geras, labai grazu, 5
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 11 12 21:01)
4.5:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 12 21:12)
su sharpu persistengta, bet visa kita kabina
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 12 21:21)
Ačiū visiems :)
6. Hermi, nieko nedariau. Paveiksluota su juosta ir apkarpyta. Bet ačiū už palaikymą :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 12 21:28)
Žiemiškai,+5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 12 21:54)
puikumelis
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 12 22:28)
patiko
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 12 23:14)
Super. Visai super. 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 12 23:50)
grazus kelias, grazus ir prisiminimai turetu buti.. 5
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 11 13 01:48)
labai.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 13 07:11)
sakyč tapybiška fota
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 13 09:12)
patinka
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 13 09:31)
grožis
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 13 12:37)
gerai
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 11 13 12:52)
laukiu+++
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 13 13:28)
kaip piešta būtų :)) gražu
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 11 13 15:33)
kelias į vaikystę visada nostalgiškas. Man patiko.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 11 13 20:35)
spalva+
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 11 13 23:33)
Zinau, sita kelia. Oi, kiek kartu su senu Ikarusu teko i Siaulius vaziuot...
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 11 14 17:43)
Grazu labai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 11 21 12:14)
nerealiai realu :) jega :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 12 04 11:40)
je
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 01 28 12:45)
5+
|
|
| |