| |
 |
1.
(2009 11 07 19:26)
sita man fainiausia:)
o nenorejai visko i serija?:P
man siaip tavo visa fotosesija su Ugne labai patiko! Sunuole, bet laukiu jau kitu darbeliu, kurie neabejotinai bus dienos topuose ;) tik pataupyk juos rytojui :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 11 07 20:03)
fainas portretukas+
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 11 07 20:55)
ma patink :) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 11 07 23:00)
labai geras
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 11 08 00:22)
aha ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 11 08 04:13)
4,5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 11 08 09:49)
:))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 11 08 11:16)
liuks
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 11 08 15:53)
4.5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 11 08 19:57)
labai patiko, tik gal kiek triukšmai mano akis režia, bet dedu 5 :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 11 08 20:20)
super..+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 11 08 21:54)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 09 10:50)
Dekadansas!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 13 12:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 16 14:58)
cia tai jega! ar su skaitmena sita foto daryta?
|
|
| |