| |
 |
1.
(2009 10 30 23:26)
ooi kokia (mm)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 31 00:06)
pasakishkai, surinksiu tamstos darbus ir vaikams parodysiu :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 31 08:05)
jei tik nepazeisit autoriniu teisiu tai prasau .
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 31 09:42)
labai!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 31 12:21)
:) fainai
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 31 12:23)
norma
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 31 12:59)
um gražiai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 31 17:18)
555
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 31 17:42)
labai labai grazu
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 31 18:44)
Fain :)
t.p. l. smagu ieskoti tavo parasus ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 31 18:58)
:))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 31 20:54)
kaip man save išžagint, kad galečiau pasakyt, kad tai pakenčiama 3
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 31 21:21)
lituokli isikisk .
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 11 02 00:06)
bwgalo begalo , ir kaip jums taip iseina:)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 11 02 15:57)
multikas :) penki
|
|
| |