Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. kva    (2009 10 24 13:00)  
šauni kompanija šalimais atsirado :) gražu. tik nežinau, ar reikėjo to nublikinimo :)
 
 
2. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 24 13:12)  
man patinka nublukinimas:) ir nuotrauka
 
 
3. Vaiva    (2009 10 24 14:32)  
patinka gražu, modelis geras
 
 
4. Lina    (2009 10 24 14:34)  
šiltai:-)+
 
 
5. IM    (2009 10 24 18:30)  
+
 
 
6. fete.lt    (2009 10 24 20:18)  
labai kaloritas gražus
 
 
7. Aušra B.    (2009 10 24 21:56)  
patinka man spalvos ir minkštumas
 
 
8. Imantas    (2009 10 24 21:56)  
1. thanks. o del nublokinimo tai ai siaip visaip paeksperimentuoti megstu :)
 
 
9. blunkanti    (2009 10 24 22:51)  
na kiek matau is visu foto ja kaip bepaimtum visad spinduliuoja
 
 
10. skajjja    (2009 10 25 01:20)  
tas atspindys akiniuose man kužda jog nuotrauka daryta Laisvės alėjoje....žinoma, galbūt pasaulyje yra milijonas laisvės alėjų, gal ir mergaičių tokių milijonas, bet šita nuotrauka turbūt viena tik :)
šiaip labai mielas ir šiltas darbas. tikrai jamu į mėgstamas ir labai mėgstu :)
 
 
11. j.v    (2009 10 25 04:08)  
fainai.uzbure :)
 
 
12. Olga Vaikas    (2009 10 25 08:54)  
;+) skaniai
 
 
13. Imantas    (2009 10 25 11:42)  
10./ jup, cia laisves aleja
 
 
14. Danielius    (2009 10 25 17:02)  
+4,5 is seno albumo !:)
 
 

Portretas
Taškai: 75
Vidurkis: 4.60
Vertino vartotojų:   39
Žiūrėta kartų:   1592
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
10022
320620
0001 2
(balsai vėluoja viena para)