| |
 |
1.
(2009 10 24 13:00)
šauni kompanija šalimais atsirado :) gražu. tik nežinau, ar reikėjo to nublikinimo :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 24 13:12)
man patinka nublukinimas:) ir nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 24 14:32)
patinka gražu, modelis geras
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 24 14:34)
šiltai:-)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 24 20:18)
labai kaloritas gražus
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 24 21:56)
patinka man spalvos ir minkštumas
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 24 21:56)
1. thanks. o del nublokinimo tai ai siaip visaip paeksperimentuoti megstu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 24 22:51)
na kiek matau is visu foto ja kaip bepaimtum visad spinduliuoja
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 25 01:20)
tas atspindys akiniuose man kužda jog nuotrauka daryta Laisvės alėjoje....žinoma, galbūt pasaulyje yra milijonas laisvės alėjų, gal ir mergaičių tokių milijonas, bet šita nuotrauka turbūt viena tik :)
šiaip labai mielas ir šiltas darbas. tikrai jamu į mėgstamas ir labai mėgstu :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 25 04:08)
fainai.uzbure :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 25 08:54)
;+) skaniai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 25 11:42)
10./ jup, cia laisves aleja
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 25 17:02)
+4,5 is seno albumo !:)
|
|
| |