| |
 |
1.
(2009 10 23 20:46)
gražios spalvos +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 23 20:54)
Aha
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 23 21:13)
kaip po vandeniu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 23 23:25)
spalviniai tūrininga
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 23 23:39)
labai fainai ir spalvos, taip ir norisi žengti koją ir eiti šiomis kopomis
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 24 07:56)
faina fota +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 24 12:29)
Kaip iš kelionės į svetimąją planetą.+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 24 12:39)
spalvos...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 24 13:55)
gera
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 24 15:40)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 24 18:41)
gražu
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 24 19:06)
Gamta ir tokiu spalvu...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 24 20:10)
labai gražiai
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 24 20:10)
o.k.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 24 20:40)
grazi tapyba
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 24 20:46)
maistas akims
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 24 21:07)
14/ ... nebuna.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 24 21:18)
Ačiu visiems
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 25 09:05)
14,19/tu nesinervink labai,visko gyvenime buna,bet geri dalykai-vieną kartą.
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 25 09:09)
prašau daugia taškų nedidinti,o jei galima sumažinti,man jų per daug,o kai kam jau šokas prasidėjo
|
|
| |