| |
 |
1.
(2009 10 22 07:52)
faina :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 22 09:22)
:-)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 22 11:37)
labas, pražuvėle žuvele:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 22 11:38)
kaip grybas po lietaus:)+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 22 13:10)
Kažkur toli jis... Turbūt saulės išlendant laukia :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 22 13:30)
:))) labai miela :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 22 13:43)
penki.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 22 16:40)
labas, prazuvele zuvele... kaip gyveni? tiek laiko prabego nuo myto geguzinio... kada grisi? juk ne taip toli esi, kad negriztum.
o nuotrauka tai dziugina smarkiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 22 17:10)
+5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 22 17:37)
3/9/prazuvele :)as visada salia,ir visai neatrodo,kad prazuvus ;)tik siuzetai nesikeicia tai sau darausi nuobodi :)tik sian tokia diena kai lietus su vaivorykste maisosi,kad pagalvojau velniai griebtu pabusiu nuobodi :D
aciu
9/pargrysiu...svarbiausia gryzus rasti laiko :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 22 18:02)
12/ o as manau, kad svarbiausia gristi...laikas pats atsiras.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 22 18:08)
:))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 22 18:10)
mm..kad buvau gryzus ..:) o laikas neatsirado ...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 22 18:27)
..todel, kad viskam savas laikas..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 22 20:12)
:) ner blogo oro.. :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 22 20:41)
miela :]+
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 22 22:57)
(-: ale kokis nelaimings, gera fota
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 22 23:13)
sveika čia gyva :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 22 23:21)
:)
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 22 23:27)
:) nu fain!
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 23 01:07)
jėga
|
|
| |
| |
 |
26.
(2010 02 24 23:04)
jap, sita labai. :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 03 01 17:38)
kaip portretistė - nesusiformavusi. Į teoriją reikia nusileisti
|
|
| |
| |
 |
28.
(2010 03 01 17:44)
dziaugiuosi sulauksui Jusu demesio :)nuostabu :)
|
|
| |