Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

tik dar viena slapia diena...

 
1. Kristina Petrošių    (2009 10 22 07:52)  
faina :)
 
 
2. SP    (2009 10 22 09:22)  
:-)
 
 
3.    (2009 10 22 11:37)  
labas, pražuvėle žuvele:)
 
 
4. Priežastis    (2009 10 22 11:38)  
kaip grybas po lietaus:)+
 
 
5. Rūta Urbonaitė    (2009 10 22 13:10)  
Kažkur toli jis... Turbūt saulės išlendant laukia :)
 
 
6. Pipiru Pieva    (2009 10 22 13:30)  
:))) labai miela :)
 
 
7. kilimas    (2009 10 22 13:43)  
penki.
 
 
8. R.P.R.    (2009 10 22 16:16)  
:)
 
 
9. ms    (2009 10 22 16:40)  
labas, prazuvele zuvele... kaip gyveni? tiek laiko prabego nuo myto geguzinio... kada grisi? juk ne taip toli esi, kad negriztum.
o nuotrauka tai dziugina smarkiai
 
 
10. Nerijus Slesariūnas    (2009 10 22 17:09)  
5
 
 
11. Danielius    (2009 10 22 17:10)  
+5
 
 
12. j.v    (2009 10 22 17:37)  
3/9/prazuvele :)as visada salia,ir visai neatrodo,kad prazuvus ;)tik siuzetai nesikeicia tai sau darausi nuobodi :)tik sian tokia diena kai lietus su vaivorykste maisosi,kad pagalvojau velniai griebtu pabusiu nuobodi :D
aciu
9/pargrysiu...svarbiausia gryzus rasti laiko :)
 
 
13. ms    (2009 10 22 18:02)  
12/ o as manau, kad svarbiausia gristi...laikas pats atsiras.
 
 
14. IM    (2009 10 22 18:08)  
:))
 
 
15. j.v    (2009 10 22 18:10)  
mm..kad buvau gryzus ..:) o laikas neatsirado ...
 
 
16. ms    (2009 10 22 18:27)  
..todel, kad viskam savas laikas..
 
 
17. Antanas M    (2009 10 22 20:09)  
5
 
 
18. AM    (2009 10 22 20:12)  
:) ner blogo oro.. :)
 
 
19. Petras T.    (2009 10 22 20:28)  
+
 
 
20. Ieva Austinskaitė    (2009 10 22 20:41)  
miela :]+
 
 
21. skarbonke    (2009 10 22 22:57)  
(-: ale kokis nelaimings, gera fota
 
 
22. Reda Ka    (2009 10 22 23:13)  
sveika čia gyva :)
 
 
23. Ramune M.S.    (2009 10 22 23:21)  
:)
 
 
24. Emilija    (2009 10 22 23:27)  
:) nu fain!
 
 
25. Vilija Buivydė    (2009 10 23 01:07)  
jėga
 
 
26. Renatas    (2010 02 24 23:04)  
jap, sita labai. :)
 
 
27. Antanas Kučinskas    (2010 03 01 17:38)  
kaip portretistė - nesusiformavusi. Į teoriją reikia nusileisti
 
 
28. j.v    (2010 03 01 17:44)  
dziaugiuosi sulauksui Jusu demesio :)nuostabu :)
 
 

Kita
Taškai: 98
Vidurkis: 4.56
Vertino vartotojų:   43
Žiūrėta kartų:   3044
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20025
321319
0004 2
(balsai vėluoja viena para)