| |
 |
1.
(2009 10 21 01:09)
viskas viename: ugnis, ruduo, sielos artejant veliniu dienai - zvakes, lelija :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 21 03:11)
aga.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 21 16:50)
keturi komunarai, liuks
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 21 18:02)
+++
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 21 18:45)
Labai gerų vietų yra;ten kur žalsvi atspalviai ,dar aš asmeniškai įkalčiau melsvą parašą apačioje ir būtų čiki :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 21 20:09)
nieko :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 21 20:29)
velniai pragare :) man patinka,,,+5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 21 22:01)
4,5
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 21 22:10)
spalviskai labai grazus derinys.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 21 22:38)
Spalvikės tai optimalios ir ekstremalios... :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 21 22:53)
ir degina, ir šaldo - good
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 22 15:42)
good. honey band :+)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 22 17:24)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 22 17:42)
...labai stipru+5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 26 16:22)
Gal as ir ne tai matau, apie ka kalba pavadinimas, bet jauciu neabejotina is darbo sklindancia jega. Vaizdas is kapo duobes i nugara atsukusius ar beveidzius zmones. Max
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 29 12:34)
man gražu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 11 28 02:54)
.tokia tapyba man patinka.
.siluetai. mhm. puikiai pramodeliuoti. :> .
|
|
| |
| |
 |
20.
(2010 01 08 21:57)
jes
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2011 04 12 23:16)
geeeerai!
|
|
| |