Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Ramune M.S.    (2009 10 20 22:08)  
puiki rikiuote
 
 
2. Adomas Svirskas    (2009 10 20 22:23)  
gerai
 
 
3. VaRom    (2009 10 20 22:27)  
nzn, pasukus 3 laipsnius cw geriau atrodo
 
 
4. Donatas Guzevicius    (2009 10 20 23:10)  
gera vieta
 
 
5. Aloyzas Stakelė    (2009 10 20 23:38)  
ale viens prie kito, graži linija
 
 
6. Vilmantas Povilaitis    (2009 10 21 00:08)  
kaip frontp linija. fainai :)
 
 
7. skridoorolėktuvėlis    (2009 10 21 00:34)  
pėstininkai
 
 
8. Petras T.    (2009 10 21 07:16)  
+
 
 
9. Arvydas Kupstys    (2009 10 21 08:11)  
autorius matyt turėjo priežasčių pasirinkti tokį rakursą. įdomu kodėl?
 
 
10. AUDrius a    (2009 10 21 08:32)  
gėris +
 
 
11. Andrius Elsbergas    (2009 10 21 09:16)  
kažkaip įtraukia
 
 
12. Arturas B    (2009 10 21 10:21)  
raudonvirsiais taip ir kvepia... :-)
 
 
13. Vilija Buivydė    (2009 10 21 10:48)  
taip ir nužingsniavau palei liniją :)
 
 
14. Kęstutis Šimatonis    (2009 10 21 13:34)  
gerai
 
 
15. Olga Vaikas    (2009 10 21 16:18)  
ах, берёзки.. +5
 
 
16. Gytis Turčinskas    (2009 10 21 19:28)  
good
 
 
17. Mindaugas Dryža    (2009 10 21 22:06)  
grožis
tik išdegęs plotas kažkiek užkliūna
 
 
18. Zenonas Urbonavičius    (2009 10 22 19:09)  
17 -su skaitmena ten žiūrėdamas akis išsidegintum, čia dar nieko išdegimas:)
Patiko foto +
 
 

Gamta
Taškai: 89
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1220
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00245
312109
0000 3
(balsai vėluoja viena para)