| |
 |
1.
(2009 10 20 22:08)
puiki rikiuote
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 20 22:23)
gerai
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 20 22:27)
nzn, pasukus 3 laipsnius cw geriau atrodo
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 20 23:10)
gera vieta
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 20 23:38)
ale viens prie kito, graži linija
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 21 00:08)
kaip frontp linija. fainai :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 21 00:34)
pėstininkai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 21 08:11)
autorius matyt turėjo priežasčių pasirinkti tokį rakursą. įdomu kodėl?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 21 08:32)
gėris +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 21 09:16)
kažkaip įtraukia
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 21 10:21)
raudonvirsiais taip ir kvepia... :-)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 21 10:48)
taip ir nužingsniavau palei liniją :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 21 13:34)
gerai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 21 16:18)
ах, берёзки.. +5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 21 19:28)
good
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 21 22:06)
grožis
tik išdegęs plotas kažkiek užkliūna
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 22 19:09)
17 -su skaitmena ten žiūrėdamas akis išsidegintum, čia dar nieko išdegimas:)
Patiko foto +
|
|
| |