Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

o gal ledinukas :)

 
1. arkanoidas    (2009 10 16 16:27)  
Savo priešams darželyje gali dalinti kaip taikinį.
 
 
2. Neringa B    (2009 10 16 16:46)  
Visai smagiai +
 
 
3. Indru    (2009 10 16 16:47)  
+
 
 
4. Edita M Perna    (2009 10 16 18:05)  
uoga balioneliui!
 
 
5. Lina    (2009 10 16 18:17)  
Miela :-)+
 
 
6. Antanas M    (2009 10 16 19:11)  
teigiamaj
 
 
7. Priežastis    (2009 10 16 19:19)  
uzsisvajojes:))+
 
 
8. IM    (2009 10 16 20:14)  
:))+
 
 
9. Gytis Turčinskas    (2009 10 16 20:17)  
nu tik kadravima reikejo biski sone daryt gal?
 
 
10. Luce    (2009 10 16 20:27)  
9/neturiu su kuo palyginti. Tai ir nežinau ar man patiktų tavo pasiūlytas kadravimas.
 
 
11. Jurga    (2009 10 16 21:17)  
man ši nuotrauka tuo ir žavi, kad objektas centre. :) O ne pagal standartus.
 
 
12. Alla Poletaeva    (2009 10 16 23:16)  
gera nuotieka - svajinga vaikystė :)
 
 
13. Aloyzas Stakelė    (2009 10 17 09:01)  
lyg skalbimo mašinoje :)
 
 
14. Tina    (2009 10 17 12:20)  
lindimo tunelis, kaip koks rėmelis...gražu, +
 
 
15. radegunda    (2009 10 17 12:44)  
vikšrelis:)
 
 
16. Evaldas Činga    (2009 10 17 14:22)  
;)
 
 
17. Ramune M.S.    (2009 10 17 14:25)  
ogi fain
 
 
18. Indru    (2009 10 17 14:50)  
patinka:)
 
 
19. Adomas Svirskas    (2009 10 17 16:52)  
:)
 
 
20. Olga Vaikas    (2009 10 18 14:47)  
:)
 
 
21. Luce    (2009 10 22 13:26)  
ačiū už komentarus
 
 
22. Neri Ra    (2010 04 23 15:03)  
šaunus momentas..užsisvajojęs toks į tolį...
 
 

Portretas
Taškai: 80
Vidurkis: 4.61
Vertino vartotojų:   35
Žiūrėta kartų:   1813
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00124
031811
0002 1
(balsai vėluoja viena para)