| |
 |
1.
(2009 10 16 16:27)
Savo priešams darželyje gali dalinti kaip taikinį.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 16 16:46)
Visai smagiai +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 16 18:05)
uoga balioneliui!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 16 18:17)
Miela :-)+
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 16 19:11)
teigiamaj
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 16 19:19)
uzsisvajojes:))+
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 16 20:14)
:))+
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 16 20:17)
nu tik kadravima reikejo biski sone daryt gal?
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 16 20:27)
9/neturiu su kuo palyginti. Tai ir nežinau ar man patiktų tavo pasiūlytas kadravimas.
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 16 21:17)
man ši nuotrauka tuo ir žavi, kad objektas centre. :) O ne pagal standartus.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 16 23:16)
gera nuotieka - svajinga vaikystė :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 17 09:01)
lyg skalbimo mašinoje :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 17 12:20)
lindimo tunelis, kaip koks rėmelis...gražu, +
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 17 12:44)
vikšrelis:)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 17 14:22)
;)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 17 14:25)
ogi fain
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 17 14:50)
patinka:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 17 16:52)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 18 14:47)
:)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 22 13:26)
ačiū už komentarus
|
|
| |
| |
 |
22.
(2010 04 23 15:03)
šaunus momentas..užsisvajojęs toks į tolį...
|
|
| |