| |
 |
1.
(2009 10 06 19:23)
Šaunus darbelis
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 06 20:35)
bravo!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 06 20:59)
Laaaaaaaabai liuks darbelis, tik nesuprantu koks individas sumanė musmirę čia numesti... ;D
Į kūdrą --> Lelija ;)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 06 21:56)
ekspresyviai, liuks :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 06 22:29)
dėkui gerieji žmonės už pagyras, nors kritikos laukiau. :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 06 23:25)
:))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 06 23:50)
puikus :) +
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 07 00:49)
"oi blin...!"
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 07 09:25)
super 5+
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 07 11:34)
patiko+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 07 12:53)
techniskai atlikta |:>
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 07 15:05)
cool
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 07 18:36)
gaila tik...kad ne su 'nupjauta ausimi' :)))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 07 19:04)
:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 07 19:17)
13> tikekimes dar bus toks variantas :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 07 19:20)
iš thumbnail'o iš kart pamaniau, kad hdr fotkė :) fain, kad klydau
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 07 19:22)
15/ ausies negaila ? :))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 07 21:17)
liuks
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 07 21:22)
17> Dar kol kas ne vangogas, palikim ateiciai. :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 07 21:29)
įdomiai.bet erzina tas užmurzintas fonas.
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 07 22:20)
gerai :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 08 21:50)
geras+
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 09 22:59)
į mėgstamas :))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 10 21:11)
nerealus darbas, labai patiko, net gi siek tiek prajuokino ta roza;D
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 11 10 22:00)
Akys- Įspūdingos...
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 01 05 20:00)
ugi gražu :)
|
|
| |