| |
 |
1.
(2009 10 02 21:12)
šlep šlep (-:
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 10 02 21:14)
geles jiems... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 10 02 21:16)
gražiai uzsukta
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 10 02 21:18)
gėlę.
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 10 02 21:19)
ale, o jei traukinys atidundes is nugaros?.. kazkaip tegu takuciais vaikai vaiksto.
Bet foto daili, koja kojon zengia ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 10 02 21:21)
Aciu kaliegos :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 10 02 21:38)
Fine
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 10 02 21:38)
pagaliuka turi, ko i pelke bededi?
Keliauk i kudra :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 10 02 21:40)
grazu ;]
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 10 02 21:41)
8 .supratau, Shefe :) Keliauju
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 10 02 21:41)
tonai ir J/B dar kiek ne mano akiai, bet fine.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 10 02 21:42)
11. Stengiuosi Adomai, stengiuosi :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 02 21:48)
11/ sutinku
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 02 22:26)
Geras, man patiko
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 02 22:32)
grazu +
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 02 22:42)
13/ ne taip parašei, turėtu but: 11/ sutinku, bet zėba :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 02 22:43)
Neparašei aš parašysiu:)
ZĖBA
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 02 22:56)
che che :) Aloyzai, geras, prajuokinai :)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 02 23:16)
17/18/19/ che che (-:
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 03 08:34)
skarbonkės "zėba" man neša ant 10 ir panašus į verdiktą "amen"...biski tamsoka, bet gerai +5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 03 17:29)
oi gera 5
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 03 20:24)
gerai
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 03 20:41)
ciotkai taip...palaikom
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 10 03 21:34)
liux, labai +
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 10 07 02:28)
is tu foto kur norisi ilgiau paziuret +5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 10 11 14:52)
patiko.puiku.penki
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 12 01 00:44)
gera foto. užkabino
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 12 19 19:36)
man ši nuotrauka labai patinka.noreciau tokia namie isireminti :)5
|
|
| |