Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. skarbonke    (2009 10 02 21:12)  
šlep šlep (-:
 
 
2. Vinile    (2009 10 02 21:14)  
geles jiems... :)
 
 
3. Hugo Mikalauskas    (2009 10 02 21:16)  
gražiai uzsukta
 
 
4. arkanoidas    (2009 10 02 21:18)  
gėlę.
 
 
5. AiSi    (2009 10 02 21:19)  
ale, o jei traukinys atidundes is nugaros?.. kazkaip tegu takuciais vaikai vaiksto.
Bet foto daili, koja kojon zengia ;)
 
 
6. tomaska    (2009 10 02 21:21)  
Aciu kaliegos :)
 
 
7. Jurgita    (2009 10 02 21:38)  
Fine
 
 
8. Simonas Valatka    (2009 10 02 21:38)  
pagaliuka turi, ko i pelke bededi?
Keliauk i kudra :)
 
 
9. donnY    (2009 10 02 21:40)  
grazu ;]
 
 
10. tomaska    (2009 10 02 21:41)  
8 .supratau, Shefe :) Keliauju
 
 
11. Adomas Svirskas    (2009 10 02 21:41)  
tonai ir J/B dar kiek ne mano akiai, bet fine.
 
 
12. tomaska    (2009 10 02 21:42)  
11. Stengiuosi Adomai, stengiuosi :)
 
 
13. skarbonke    (2009 10 02 21:48)  
11/ sutinku
 
 
14. AM    (2009 10 02 22:01)  
+
 
 
15. Algirdas Juška    (2009 10 02 22:26)  
Geras, man patiko
 
 
16. CHAOS THEORY    (2009 10 02 22:32)  
grazu +
 
 
17. Aloyzas Stakelė    (2009 10 02 22:42)  
13/ ne taip parašei, turėtu but: 11/ sutinku, bet zėba :)

 
 
18. Aloyzas Stakelė    (2009 10 02 22:43)  
Neparašei aš parašysiu:)

ZĖBA
 
 
19. tomaska    (2009 10 02 22:56)  
che che :) Aloyzai, geras, prajuokinai :)
 
 
20. skarbonke    (2009 10 02 23:16)  
17/18/19/ che che (-:
 
 
21. AUDrius a    (2009 10 03 08:34)  
skarbonkės "zėba" man neša ant 10 ir panašus į verdiktą "amen"...biski tamsoka, bet gerai +5
 
 
22. St    (2009 10 03 11:11)  
5
 
 
23. Paulius Sakalauskas    (2009 10 03 17:29)  
oi gera 5
 
 
24. IM    (2009 10 03 20:24)  
gerai
 
 
25. Gytis Turčinskas    (2009 10 03 20:41)  
ciotkai taip...palaikom
 
 
26. Vytautas G    (2009 10 03 21:34)  
liux, labai +
 
 
27. Renata Dijak (ajavaska)    (2009 10 07 02:28)  
is tu foto kur norisi ilgiau paziuret +5
 
 
28. Olga Vaikas    (2009 10 11 14:52)  
patiko.puiku.penki
 
 
29. Donatas Guzevicius    (2009 12 01 00:44)  
gera foto. užkabino
 
 
30.    (2009 12 19 19:36)  
man ši nuotrauka labai patinka.noreciau tokia namie isireminti :)5
 
 

Kita
Taškai: 86
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   1969
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00001
320919
0001 4
(balsai vėluoja viena para)