Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gabrielė M. J.    (2009 09 30 19:28)  
labai patiko:)
 
 
2. Inga Inge    (2009 09 30 19:50)  
faina!
 
 
3. Eglė    (2009 09 30 20:57)  
+++
 
 
4. jjj    (2009 09 30 21:10)  
+
 
 
5. RenSton    (2009 09 30 21:53)  
patinka spalvos
 
 
6. arkanoidas    (2009 09 30 22:21)  
kūdron ir ++++.
 
 
7. wilderness    (2009 09 30 22:29)  
Liuks
 
 
8. TaNy    (2009 09 30 22:34)  
spalvos ir nuotaika patiko :)
 
 
9. Rūta Smailys    (2009 09 30 22:38)  
labai patinka!
 
 
10. CHAOS THEORY    (2009 09 30 22:41)  
Patinka +
 
 
11. Karolis M.G.    (2009 09 30 22:46)  
už antrą penki...
 
 
12. Ramune M.S.    (2009 09 30 23:35)  
gerai
 
 
13. R.K.D.    (2009 10 01 00:30)  
;) m... dass
 
 
14. Tricky kid    (2009 10 01 01:29)  
patiko
 
 
15. Saulius B.    (2009 10 01 10:49)  
idomu tam name priesais gyventi... kai priesais balkonelyje vis tokios grazuoles pasirodo :)
 
 
16. Propaganda    (2009 10 01 11:48)  
o priesais kaip tycia butai tusti :))) cia mano butas, tad kaimynai prisiziuri graziu moteru, sekasi zmonems! :))))
 
 
17. Danas Macijauskas    (2009 10 01 13:14)  
eee kasiakas kox! :)
bet man muzika per rami nuotraukai:P
 
 
18. Propaganda    (2009 10 01 13:33)  
:))) Danai Danai :D
 
 
19. Olga Vaikas    (2009 10 01 13:48)  
:)
 
 
20. .    (2009 10 01 14:30)  
Graži šviesa, spalvos.. Patiko! ;)
 
 
21. Romas Kanapeckas    (2009 10 01 16:14)  
The Pink Panther :))) Gera
 
 
22. tomaska    (2009 10 01 17:08)  
parodykit man ta balkoneli :) Liuks nuotrauka
 
 
23. skarbonke    (2009 10 01 19:52)  
Būk mano varpeliu
šalialialia
Prašau pabūk mano varpeliu
šaaaaalialialia šalia
din din
 
 
24. VV    (2009 10 02 08:14)  
ech kaip gražu jai tokiai gražiai gyventi:))
 
 
25. VV    (2009 10 02 08:14)  
ech kaip gražu jai tokiai gražiai gyventi:))
 
 
26. Propaganda    (2009 10 03 15:38)  
22/ balkonas mano :) Boksto gatvej, Vilniuj tokiu esti :)
 
 
27. Evaldas Činga    (2009 10 06 10:38)  
Super super, oi kokia nuotaika gera !
 
 
28. Aušra Osipavičiūtė    (2009 11 16 14:50)  
mmm..patinka sios foto nuotaika, spalvos, merginos rubai, namai fone, jega :)
 
 
29.    (2010 01 18 00:04)  
nuostabi nuotaika dvelkia, į mėgstamas
 
 

Portretas
Taškai: 93
Vidurkis: 4.36
Vertino vartotojų:   60
Žiūrėta kartų:   3313
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02307
7441019
1002 1
(balsai vėluoja viena para)