| |
 |
1.
(2009 09 30 19:28)
labai patiko:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 30 19:50)
faina!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 30 20:57)
+++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 30 21:53)
patinka spalvos
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 30 22:21)
kūdron ir ++++.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 30 22:29)
Liuks
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 30 22:34)
spalvos ir nuotaika patiko :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 30 22:38)
labai patinka!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 30 22:41)
Patinka +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 30 22:46)
už antrą penki...
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 30 23:35)
gerai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 10 01 00:30)
;) m... dass
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 10 01 01:29)
patiko
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 10 01 10:49)
idomu tam name priesais gyventi... kai priesais balkonelyje vis tokios grazuoles pasirodo :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 10 01 11:48)
o priesais kaip tycia butai tusti :))) cia mano butas, tad kaimynai prisiziuri graziu moteru, sekasi zmonems! :))))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 10 01 13:14)
eee kasiakas kox! :)
bet man muzika per rami nuotraukai:P
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 10 01 13:33)
:))) Danai Danai :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 10 01 13:48)
:)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 10 01 14:30)
Graži šviesa, spalvos.. Patiko! ;)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 01 16:14)
The Pink Panther :))) Gera
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 01 17:08)
parodykit man ta balkoneli :) Liuks nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 01 19:52)
Būk mano varpeliu
šalialialia
Prašau pabūk mano varpeliu
šaaaaalialialia šalia
din din
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 02 08:14)
ech kaip gražu jai tokiai gražiai gyventi:))
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 02 08:14)
ech kaip gražu jai tokiai gražiai gyventi:))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 10 03 15:38)
22/ balkonas mano :) Boksto gatvej, Vilniuj tokiu esti :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 10 06 10:38)
Super super, oi kokia nuotaika gera !
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 11 16 14:50)
mmm..patinka sios foto nuotaika, spalvos, merginos rubai, namai fone, jega :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2010 01 18 00:04)
nuostabi nuotaika dvelkia, į mėgstamas
|
|
| |