| |
 |
1.
(2009 09 24 18:14)
o geltoni lapai ant žemės --irgi neruduo ? :D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 24 18:44)
Užburiantis, verčiantis įsižiūrėti, susimastyti kadras... patiko
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 24 19:36)
Agu ,bet tema neatskleista .
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 24 20:15)
spalvos išties to vertos
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 25 01:16)
3/ jei bent truputi patyrineji, tai graziai tema atsiskleidzia, imho
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 25 03:43)
Kazkas patiko ! 6/Pritariu... +5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 25 12:13)
ale grazu :) kap sakant i tema adomai :) +
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 25 12:38)
visai gerai tema atskleista, dar neruduo, bet vasara jau skuba į priekį
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 25 13:08)
Spalvinga +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 25 15:19)
liux šviesa.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 25 15:25)
nesiimsiu nagrinėt, ar tema čia, ar ne tema. Tiesiog šiaip gražiai žaidžia šiltas ir šaltas apšvietimas, mergaitė ir jos šešėlis, kažkas atviro, kažkas užrakinto --- visai puikokai
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 25 16:13)
aciu visiems, Ramunui ypac ;)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 25 21:42)
traukiantis aki darbux 5+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 25 21:55)
šitą dar vakar mačiau ir visai patiko, tik va dabar atidžiau įsižiūrėjau, tai ar man haliucinuojasi, ar pergina perregima? Ir iš vis, pasirodo, kartais pravartu ilgiau pažiūrėt, galima įdomių dalykų pamatyt :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 25 22:35)
laabai :-)+
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 26 00:10)
15/ merci :) nehaliucinnuoji, Milda, ten yra daugiau perregimumo - http://fotokudra.lt/img.php?img=270991&nav=autm&page= - idejau nukirpta vertinimui. kitose foto tie siluetai labiau lygiaverciai, bet yra kitu trukumu. Ramunas gera master class padare kurybisko darbo su blykstem :)
O siaip cia naktis i Rugpjucio 31-aja, tad isties laikem vasara uz uodegeles :) Tiesa, ji is ten ir nebego - Arles, FR. Siandien pries skrisdamas palikau ten +30 :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 26 06:28)
grazus portretas:) spalvos ir seseliai.. panele panasi i Kelly Osbourne:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 26 11:39)
17/ joo, nekirptoj tikrai paprasčiau pastebėt, kad merginos siluetų daugiau nei vienas, kairysis išduoda. Bet vat vis vien gerai padaryta, mat pirmą kartą žiūrėdama ne tik perregimumo, bet ir "dešiniosios merginos" nepamačiau. O vat jei foto sudomina ir pasilieki ilgiau, reiškias gera foto. bet 4,5 jau paspausti, į 5 nebepataisysi ((:
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 27 17:48)
19/ visi zinome, jog kazkieno susidomejimas ir mintys apie foto yra kur vertingiau nei 5 ar 7 :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 28 02:32)
neblogai...D)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 28 09:24)
Faina labai šita
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 28 11:11)
Labai labai
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 29 16:37)
shesheliai vez
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 09 29 23:12)
fainiai
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 09 30 13:29)
aciu.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 10 01 00:27)
Labai +
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 10 01 23:11)
:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 10 02 07:55)
tikrai padirbeta:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 10 06 00:22)
Gražiai nusidažė šešėlis nuo jos oranžinių batelių...:)))
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 10 06 19:19)
Grazu,tikrai grazu :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 10 08 10:17)
Viena iš geriausių tavo Adomai
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 10 08 18:52)
Duryse pamačia vyrą su didele juoda kailine kepure ir ilgais ūsais, žiūrėjau žiūrėjau... kol supratau, kad čia benueinanti mergina ..... :)))) įdomus darbas 5
|
|
| |