Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

(su)laikyti nubėgančią vasarą... ir jos spalvas

Apsvietimas blykstemis ir konsultacijos Ramūno Blavaščiūno, postprocessinimas autoriaus ;)

 
1. arkanoidas    (2009 09 24 18:14)  
o geltoni lapai ant žemės --irgi neruduo ? :D
 
 
2. Gražina D.    (2009 09 24 18:44)  
Užburiantis, verčiantis įsižiūrėti, susimastyti kadras... patiko
 
 
3. arkanoidas    (2009 09 24 19:36)  
Agu ,bet tema neatskleista .
 
 
4. Aušra B.    (2009 09 24 20:15)  
spalvos išties to vertos
 
 
5. Snaržas    (2009 09 24 22:59)  
5
 
 
6. DeeVeeDee    (2009 09 25 01:16)  
3/ jei bent truputi patyrineji, tai graziai tema atsiskleidzia, imho
 
 
7. Angel.G    (2009 09 25 03:43)  
Kazkas patiko ! 6/Pritariu... +5
 
 
8. Ponaitis_B    (2009 09 25 12:13)  
ale grazu :) kap sakant i tema adomai :) +
 
 
9. Vaiva    (2009 09 25 12:38)  
visai gerai tema atskleista, dar neruduo, bet vasara jau skuba į priekį
 
 
10. Rolandas Replevičius    (2009 09 25 13:08)  
Spalvinga +
 
 
11. Arvydas Kupstys    (2009 09 25 15:19)  
liux šviesa.
 
 
12. Kimono    (2009 09 25 15:25)  
nesiimsiu nagrinėt, ar tema čia, ar ne tema. Tiesiog šiaip gražiai žaidžia šiltas ir šaltas apšvietimas, mergaitė ir jos šešėlis, kažkas atviro, kažkas užrakinto --- visai puikokai
 
 
13. Adomas Svirskas    (2009 09 25 16:13)  
aciu visiems, Ramunui ypac ;)
 
 
14. barsas    (2009 09 25 21:42)  
traukiantis aki darbux 5+
 
 
15. Milda K.    (2009 09 25 21:55)  
šitą dar vakar mačiau ir visai patiko, tik va dabar atidžiau įsižiūrėjau, tai ar man haliucinuojasi, ar pergina perregima? Ir iš vis, pasirodo, kartais pravartu ilgiau pažiūrėt, galima įdomių dalykų pamatyt :)
 
 
16. Lina    (2009 09 25 22:35)  
laabai :-)+
 
 
17. Adomas Svirskas    (2009 09 26 00:10)  
15/ merci :) nehaliucinnuoji, Milda, ten yra daugiau perregimumo - http://fotokudra.lt/img.php?img=270991&nav=autm&page= - idejau nukirpta vertinimui. kitose foto tie siluetai labiau lygiaverciai, bet yra kitu trukumu. Ramunas gera master class padare kurybisko darbo su blykstem :)

O siaip cia naktis i Rugpjucio 31-aja, tad isties laikem vasara uz uodegeles :) Tiesa, ji is ten ir nebego - Arles, FR. Siandien pries skrisdamas palikau ten +30 :)
 
 
18. Rūta Smailys    (2009 09 26 06:28)  
grazus portretas:) spalvos ir seseliai.. panele panasi i Kelly Osbourne:)
 
 
19. Milda K.    (2009 09 26 11:39)  
17/ joo, nekirptoj tikrai paprasčiau pastebėt, kad merginos siluetų daugiau nei vienas, kairysis išduoda. Bet vat vis vien gerai padaryta, mat pirmą kartą žiūrėdama ne tik perregimumo, bet ir "dešiniosios merginos" nepamačiau. O vat jei foto sudomina ir pasilieki ilgiau, reiškias gera foto. bet 4,5 jau paspausti, į 5 nebepataisysi ((:
 
 
20. Adomas Svirskas    (2009 09 27 17:48)  
19/ visi zinome, jog kazkieno susidomejimas ir mintys apie foto yra kur vertingiau nei 5 ar 7 :)
 
 
21. birute kurtinaitiene    (2009 09 28 02:32)  
neblogai...D)
 
 
22. Mindaugas Buivydas    (2009 09 28 09:24)  
Faina labai šita
 
 
23. Romas Kanapeckas    (2009 09 28 11:11)  
Labai labai
 
 
24. Ramune M.S.    (2009 09 29 16:37)  
shesheliai vez
 
 
25. Minkštas debesėlis    (2009 09 29 23:12)  
fainiai
 
 
26. Adomas Svirskas    (2009 09 30 13:29)  
aciu.
 
 
27. CHAOS THEORY    (2009 10 01 00:27)  
Labai +
 
 
28. Olga Vaikas    (2009 10 01 23:11)  
:)
 
 
29. Metanoja Ingrida Žilėnaitė    (2009 10 02 07:55)  
tikrai padirbeta:)
 
 
30. Raimonda Sutkuvienė    (2009 10 06 00:22)  
Gražiai nusidažė šešėlis nuo jos oranžinių batelių...:)))
 
 
31. Vilija Vitkute    (2009 10 06 19:19)  
Grazu,tikrai grazu :)
 
 
32. Valentinas Pečininas    (2009 10 08 10:17)  
Viena iš geriausių tavo Adomai
 
 
33. InDrė Bartašiūnaitė    (2009 10 08 18:52)  
Duryse pamačia vyrą su didele juoda kailine kepure ir ilgais ūsais, žiūrėjau žiūrėjau... kol supratau, kad čia benueinanti mergina ..... :)))) įdomus darbas 5
 
 

Tema
Taškai: 78
Vidurkis: 4.40
Vertino vartotojų:   53
Žiūrėta kartų:   2650
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
30036
534818
0100 2
(balsai vėluoja viena para)