Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Gytis    (2009 09 17 23:32)  
saltas rytas...
 
 
2. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 09 18 00:43)  
tos nuotaikos nykios
niekur kelias nuejo ....
baznycia sustypus
krenta lapai be vejo
 
 
3. seklys morka    (2009 09 18 00:51)  
labai labai labai
 
 
4. Julius pils    (2009 09 18 10:21)  
super, tik paskutine nelimpa
 
 
5. anuka    (2009 09 18 10:26)  
Ramūną ant poezijų a la "sveikinimų koncertas" patraukė :) super serija.
 
 
6. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 09 18 11:12)  
5/ на ир кас :-D
 
 
7. Mindaugas Buivydas    (2009 09 18 12:37)  
Jo, graži serijikė
 
 
8. Romas Kanapeckas    (2009 09 18 16:07)  
Oj gerai
 
 
9. .    (2009 09 18 18:49)  
5
 
 
10. Voverė    (2009 09 18 19:46)  
paskutine tiesiog jėėėgiška. 5 statau :)
 
 
11. radegunda    (2009 09 18 20:11)  
nykiai rudeniškai
 
 
12. Miau    (2009 09 18 21:20)  
Afigienai...
 
 
13. Paulius Sakalauskas    (2009 09 18 21:21)  
na, man paskutine uzskaitoma
 
 
14. aidas a .    (2009 09 18 21:32)  
O man pirma ir paskutine tai labai.
 
 
15. Hermis Preikštas    (2009 09 18 22:01)  
jo.. pirma labiausiai pagavo :)
 
 
16. Malvydas    (2009 09 18 22:05)  
pirma subalansuota ir pėstiesiems, ir lakūnams... 5
 
 
17. Petras T.    (2009 09 18 22:24)  
afigienas pliusas, kuris autoriui atrodo minusu ?
 
 
18. Adomas Svirskas    (2009 09 18 23:17)  
very f*cking good. tai ne kokie lapeliai ant lango...
 
 
19. skarbonke    (2009 09 18 23:46)  
žvarbiai gražu nu
 
 
20. Флагвамвчaйку    (2009 09 19 12:08)  
ačiū visiems:)
Ramūnai, eileraštį mokysiuos mintinai.
 
 
21. Anonime Anonimus    (2009 09 21 13:31)  
nereikejo remu det.....jis lyg ikalintu,itampa jaučiasi.Bet man patinka ,šaunu :P
 
 
22. Renata Dijak (ajavaska)    (2009 09 22 16:48)  
nice :)
 
 
23. Rolandas Butkevičius    (2009 09 27 17:19)  
nu, bet praleisti kūdros gimtadienį.. nesitikėjau iš tamstos..
 
 
24. Флагвамвчaйку    (2009 09 27 17:40)  
23/ Kanapeckas po polnoj uz mane atbuvo:)
 
 
25. CHAOS THEORY    (2009 10 01 22:39)  
Fantastiska serija !
 
 
26.    (2009 10 02 10:21)  
patink. tokia teigiama rytinė niūruma.
 
 
27. Sau    (2009 10 06 20:16)  
paspausti iki 129, paleisti vairą ir atsisukti prisidegti...
 
 
28. Kafkis    (2009 10 08 13:11)  
+++++
 
 
29. Olga Vaikas    (2009 10 08 13:53)  
Gera serija, Afi.
 
 
30. tomas tomaitis    (2010 01 05 16:11)  
super! ypatingai antra.
 
 
31. tomas tomaitis    (2010 01 05 16:11)  
atsiprasau trecia!
 
 

Serijos
Taškai: 92
Vidurkis: 4.54
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2200
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00114
412717
1001 2
(balsai vėluoja viena para)