| |
 |
1.
(2009 09 17 23:32)
saltas rytas...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 18 00:43)
tos nuotaikos nykios
niekur kelias nuejo ....
baznycia sustypus
krenta lapai be vejo
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 18 00:51)
labai labai labai
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 18 10:21)
super, tik paskutine nelimpa
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 18 10:26)
Ramūną ant poezijų a la "sveikinimų koncertas" patraukė :) super serija.
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 18 11:12)
5/ на ир кас :-D
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 18 12:37)
Jo, graži serijikė
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 18 16:07)
Oj gerai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 18 19:46)
paskutine tiesiog jėėėgiška. 5 statau :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 18 20:11)
nykiai rudeniškai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 18 21:20)
Afigienai...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 18 21:21)
na, man paskutine uzskaitoma
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 18 21:32)
O man pirma ir paskutine tai labai.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 18 22:01)
jo.. pirma labiausiai pagavo :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 18 22:05)
pirma subalansuota ir pėstiesiems, ir lakūnams... 5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 18 22:24)
afigienas pliusas, kuris autoriui atrodo minusu ?
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 18 23:17)
very f*cking good. tai ne kokie lapeliai ant lango...
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 18 23:46)
žvarbiai gražu nu
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 19 12:08)
ačiū visiems:)
Ramūnai, eileraštį mokysiuos mintinai.
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 21 13:31)
nereikejo remu det.....jis lyg ikalintu,itampa jaučiasi.Bet man patinka ,šaunu :P
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 22 16:48)
nice :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 09 27 17:19)
nu, bet praleisti kūdros gimtadienį.. nesitikėjau iš tamstos..
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 27 17:40)
23/ Kanapeckas po polnoj uz mane atbuvo:)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 01 22:39)
Fantastiska serija !
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 10 02 10:21)
patink. tokia teigiama rytinė niūruma.
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 10 06 20:16)
paspausti iki 129, paleisti vairą ir atsisukti prisidegti...
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 10 08 13:11)
+++++
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 10 08 13:53)
Gera serija, Afi.
|
|
| |
| |
 |
30.
(2010 01 05 16:11)
super! ypatingai antra.
|
|
| |
| |
 |
31.
(2010 01 05 16:11)
atsiprasau trecia!
|
|
| |