| |
 |
1.
(2009 09 08 22:10)
oi gerai 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 08 22:16)
dekui, svrbiausia rytini uztinimo nesimato :))))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 08 22:28)
atsargiai brenda, dugnas nepažįstamas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 08 23:07)
grazus tas Ektaras
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 08 23:39)
graziai...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 09 00:06)
4.5 grazu tiiiik nepatinka kad oda orandzine
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 09 00:23)
6/ryto sviesa jau tokia, - melsvo tono duoda
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 09 08:58)
+++++
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 09 09:40)
Ankstu ryta?! ..mergina? ..i salta vandeni??.. ajajai:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 09 09:55)
:) rytas ir vanduo buvo silti. o ir fotografas vyras :))))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 09 12:11)
centravimas kiek kliuna, bet gera atmosfera, minkshti tonai ir tas shilta/shalta paperka+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 09 13:47)
Vau...
geris :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 09 15:25)
Svajoju, kad kuo greičiau užšaltų balos ežerai, nes gaila žiūrėti į bevargstančias lietuvaites. Šiandieną kūdroje jų ypač apstu. :) Laikykitės lietuvaitės , nepalūžkite, žiema jau netoli :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 09 15:27)
s.k. - turi gera humoro jausma :)))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 09 16:06)
Nelinkėk žiemos, nes jas vargšeles varys basom ant ledo..... :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 09 17:51)
hmmm... užšalę iki pusės lede lietuvaitės irgi įdomi (ir patogi - nepabėgs iš kadro) juk tema fotosesijai :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 09 18:12)
ar ji cia taip diskretiskai sisioja i vandeni, kad nesigirdetu? ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 09 19:52)
gerai +5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 09 21:08)
Tikrai Ektar labai ir kadras nieko :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 09 21:32)
Hmmmmmmmmmm
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 09 22 17:05)
nieko daugiau, be nuogo papo, nematau cia...o gal tiesiog nesupratau idejos.. 4
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 10 20 11:51)
niu gi fain...man patinka, tik kadravima sone daryciau...+5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 12 02 09:58)
++
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 01 17 12:40)
Galėtų būti ir kitoks kadravimas, ir petnešėlė daugiau ar mažiau nukritusį, nes dabar akivaizdžiai dirbtina situacija. Tačiau pastangų įdėta ir tebus gerai.
|
|
| |