Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Ektar 100 juosta

 
1. Edma    (2009 09 08 22:10)  
oi gerai 5
 
 
2. d.chmieliauskas    (2009 09 08 22:16)  
dekui, svrbiausia rytini uztinimo nesimato :))))
 
 
3. Hermis Preikštas    (2009 09 08 22:28)  
atsargiai brenda, dugnas nepažįstamas
 
 
4. MP    (2009 09 08 23:07)  
grazus tas Ektaras
 
 
5. Artūras Pečeliūnas    (2009 09 08 23:39)  
graziai...
 
 
6. Gid    (2009 09 09 00:06)  
4.5 grazu tiiiik nepatinka kad oda orandzine
 
 
7. Sau Ku Yang    (2009 09 09 00:15)  
+
 
 
8. Gintautas Berzinskas    (2009 09 09 00:23)  
6/ryto sviesa jau tokia, - melsvo tono duoda
 
 
9. Antanas M    (2009 09 09 07:28)  
+
 
 
10. Arturas Kupcinskas    (2009 09 09 08:58)  
+++++
 
 
11. Baronas    (2009 09 09 09:40)  
Ankstu ryta?! ..mergina? ..i salta vandeni??.. ajajai:)
 
 
12. d.chmieliauskas    (2009 09 09 09:55)  
:) rytas ir vanduo buvo silti. o ir fotografas vyras :))))
 
 
13. Sigitas Daščioras    (2009 09 09 12:11)  
centravimas kiek kliuna, bet gera atmosfera, minkshti tonai ir tas shilta/shalta paperka+
 
 
14. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 09 09 13:47)  
Vau...
geris :)
 
 
15. S.K.    (2009 09 09 15:25)  
Svajoju, kad kuo greičiau užšaltų balos ežerai, nes gaila žiūrėti į bevargstančias lietuvaites. Šiandieną kūdroje jų ypač apstu. :) Laikykitės lietuvaitės , nepalūžkite, žiema jau netoli :)
 
 
16. d.chmieliauskas    (2009 09 09 15:27)  
s.k. - turi gera humoro jausma :)))
 
 
17. Andrius Pt.    (2009 09 09 16:06)  
Nelinkėk žiemos, nes jas vargšeles varys basom ant ledo..... :)
 
 
18. S.K.    (2009 09 09 17:51)  
hmmm... užšalę iki pusės lede lietuvaitės irgi įdomi (ir patogi - nepabėgs iš kadro) juk tema fotosesijai :)
 
 
19. Adomas Svirskas    (2009 09 09 18:12)  
ar ji cia taip diskretiskai sisioja i vandeni, kad nesigirdetu? ;)
 
 
20. Vitalis Vošterys    (2009 09 09 19:52)  
gerai +5
 
 
21. Darius Šimkus    (2009 09 09 21:08)  
Tikrai Ektar labai ir kadras nieko :)
 
 
22. Snaržas    (2009 09 09 21:32)  
Hmmmmmmmmmm
 
 
23. Pijus Vyčas    (2009 09 09 21:46)  
+
 
 
24.    (2009 09 22 17:05)  
nieko daugiau, be nuogo papo, nematau cia...o gal tiesiog nesupratau idejos.. 4
 
 
25. Gytis Turčinskas    (2009 10 20 11:51)  
niu gi fain...man patinka, tik kadravima sone daryciau...+5
 
 
26. no.5    (2009 12 02 09:58)  
++
 
 
27. Antanas Kučinskas    (2010 01 17 12:40)  
Galėtų būti ir kitoks kadravimas, ir petnešėlė daugiau ar mažiau nukritusį, nes dabar akivaizdžiai dirbtina situacija. Tačiau pastangų įdėta ir tebus gerai.
 
 

Portretas
Taškai: 81
Vidurkis: 4.33
Vertino vartotojų:   56
Žiūrėta kartų:   2752
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00140
4481116
1102 3
(balsai vėluoja viena para)