| |
 |
1.
(2009 09 05 10:45)
m, aš dar gerai pagalvočiau apie tą pyktį:)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 09 05 11:09)
agi visai nieko :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 09 05 11:12)
masyvus remai :) yr neblogu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 09 05 11:21)
gražiai tu taip serijoje per vidurį prigulus:) man tai čia labai faina. kai kuriose šonai teisingai nušvitę:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 09 05 12:58)
nu je nu je
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 09 05 14:44)
man patinka, Gaziulka;) spalvos labai grazios!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 09 05 15:10)
kaži kaip indomiai keistai žiūris. a kas do atlikimo technika či ?
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 09 05 16:20)
7/ Kodak Kodachrome skaidrine K-14 proceso juosta
o toliau jau kurybiskai skenavau skaidres
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 09 05 17:40)
gėris
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 09 05 17:46)
:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 09 05 18:51)
ner cia jokio pykcio..
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 09 05 19:12)
11/ turinyje, aisku, kad nera, bet procese buvo. nu cia is tu geruju pykciu - taip pykstu, kad imsiu ir... geriau fotografuosiu pvz:)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 09 05 19:20)
12/ tada labai teigiamas pyktis:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 09 05 21:11)
na va. ir prikapsejo :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 09 05 21:13)
gerai pateikta
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 09 06 02:28)
idomiai susideste
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 09 06 07:40)
:))+
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 09 06 20:28)
nugi įdomu pažiūrėt :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 09 06 22:16)
didelis pliusas
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 09 07 09:14)
grazus tas pyktis :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 09 09 10:19)
savotiska serija
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 09 24 13:42)
rėmas įdomiai atrodo, spalvos skanios, o nuotraukos nuoširdžiai šiltos :)
man patinka
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 10 11 19:52)
gėris. labai patiko.
http://www.youtube.com/watch?v=cQKZtRtEiBo
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 10 26 17:09)
gražu žiūrėt ;)
|
|
| |