| |
 |
1.
(2009 08 19 21:27)
puiki serija :) +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 19 21:28)
yra šioje serijoje nuostabių
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 19 21:50)
2/ pritariu
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 19 21:51)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 19 22:01)
Simboliški gražumai:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 19 23:20)
uz 4
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 19 23:47)
Minciu kratinys ir tiek.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 20 00:34)
Man 8 :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 20 08:57)
man maziausiai patiko 1. nesupratau, kas per patiekalas.
graziausios 4, 5, 6 :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 20 09:22)
kai kurios jooooo, labai patiko..:)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 20 10:11)
6 patiko labiausiai, na ir dar kelios ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 20 12:30)
dvi paskutinės man iškrenta. kitos - super kužda.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 20 12:50)
jo labai patiko... 5+
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 20 14:52)
l.puiki serija
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 20 16:24)
kaip serija tai man cia 3. atskiras foto atskirai ir vertinciau.
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 22 18:12)
fainos tokios...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 23 11:31)
:) gera!
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 23 15:09)
viskas faina, visos patiko pavieniui, bet kodėl jos serijoj? : )
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 25 20:11)
man 7 foto nuostabi, tokia miela,šilta
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 08 27 08:21)
je
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 30 13:59)
patiko +5
|
|
| |