| |
 |
1.
(2009 08 14 01:26)
:D piktas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 14 01:37)
neprastai ;D
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 14 01:47)
1:D pikta .
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 08 14 01:53)
Cia verta balsuoti vien uztai kad sugebejot laikyti buteli vairuoti ir nufotografuoti tai. ;D
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 14 01:53)
vienu metu :D
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 14 02:38)
:))) 5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 14 08:06)
a pabludai? :D
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 14 08:33)
keliu erelis..:)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 08 14 09:20)
Geras momentas,stipri emocija.Kaip per Tour de France perdavimas dviratininkui,tik 2 kartus greičiau.+
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 14 10:21)
Negerai.
Kelyje tokie pokštai netoleruojami.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 14 10:29)
oi pasijuokiau skaniai :))))) molodec :))))) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 14 10:29)
Į sveikatą :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 14 10:40)
11. Žiūrint kokį stažą vairuotojai turi , dzin gerai --ar negerai , ar kadras geras ?
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 14 10:41)
Kai trejėtų patyliukais parėjo , tik Adomas paviešino , o kur dar trejetukininkų būrys ? :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 14 10:42)
Ėjau miegoti --vidurkis buvo 4,77 -- ryte kitaip šiek tiek :D
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 14 10:44)
14/ Nepriklausomai nuo stažo. Čia iki pirmo karto (ginkdie).
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 08 14 10:49)
17/ Kas nerizikuoja -- tas neguli ligoninėje , ir tam neatneša šampano :D
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 08 14 11:05)
Labai gerai kad nufotografavai. Pasidarbavai puikiai uzfiksuodamas nusikaltimo darymo momenta, manau atminties nepraradai ir nusikaltimo dalyviu pavardes atimeni puikiai.
112 (prisipazinimas gali bausme susvelninti)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 14 11:23)
19. Ramūnai ,koks nusikaltimas ? Pas tave gi mergaitės fotosesija daryti skubėjo :D
Ko tai man prastai su atmintimi paskutiniu metu :D .
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 08 14 11:24)
18/ O kas leidžia rizikuoti kitų žmonių gyvybėmis? Ar mažai juodų faktų?
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 08 14 11:26)
Ir apskritai , jokio pažeidimo nėra , kadangi mašinos stovi vietoje filmavimo aikštelėje , o pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais .
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 08 14 11:33)
21, kokiomis gyvybėmis , na jau pavarėt su moralizacija -- dėl ko pagrinde vykstaavarijos -- dėl snarglių su pasiutusiu greičiu ir dėl girtų vairuotojų . o čia viskas aprašyta 22 komentare .
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 08 14 12:03)
Nieko, ten atminti atstato greitai ir taip, kad prisimeni net ir tai ka turejai pasakyti mokesciu inspekcijoje, kriminalineje policijoje, keliu patruliui ir net kad nepasveikinai meiluzes kovo 8os proga. O cia dar ir liudininka yra, kuris akivaizdziai bando nusiauti pirstu, stebedamas toki bezpredela. Zodziu pirk dryzuotus marskinius, languotus akinius ir eik prisipazinti :-D
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 08 14 12:12)
manau, kad pusiau nugertas vodkos butelis tik sustiprintu emocija...
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 08 14 12:23)
normaliai viskas :) 4.5
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 08 14 13:29)
mrginos israiska patiko. Mazdaug tokia "Tu ka cia siulai sultis, nematai, jog alaus reikia!!!" :) Liuks nuotrauka
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 08 14 13:31)
:)))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 08 14 18:13)
me like
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 08 14 19:13)
Gerai cia sugalvojai. 5
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 08 14 20:39)
15/ Mano berods 3 ar tai 3,5 buvo. Jei tau nuo to lengviau... ;-)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 08 14 20:42)
31. Iš tavęs kito ir nesitikėjau :D , juk nuotraukoj sulčių gėrimas , o ne alus :D
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 08 14 22:52)
4,5
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 08 15 22:52)
nusišauk, kokių sulčių šnapso duok:)+5
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 08 16 12:02)
:)))
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 08 16 18:24)
+++++++++++
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 08 16 18:50)
ji pasukiojo pirštą prie smilkinio:))))) 5
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 08 16 21:26)
gerule :))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 08 16 22:09)
moteryte net perigando:D
|
|
| |
| |
 |
40.
(2009 08 17 09:40)
važiuojam į nuokalnę :D
|
|
| |
| |
 |
41.
(2009 08 17 17:16)
gera sita
|
|
| |
| |
 |
42.
(2009 08 18 09:24)
Pažiūrėjus į tai, kiek išplaukę medžiai kai išlaikymas 1/100 beigi į tai, kaip įsitempus ranka, bandanti nulaikyti iškištą pro langą butelį - greitis 120km/h labai tikėtinas. Nu bet, kad golfas galėtų lenkt ant 120 važiuojančią mašiną - netikiu :)))
Vienžo arkanoidai taip, būtų toj rankoj alus - duočiau 5. Už socialinę reklamą (mol negerk už vairo, bo mergos tave durnium laikys :) ). O sultys čia nelabai įdomų ir neintriguojantį kontekstą kuria.... 4,5
|
|
| |
| |
 |
43.
(2009 08 18 10:23)
42, Matyt visų golfo galimybių nežinai , golfai daug greičiau važiuoja , plius į golfą telpa iki 21 žmogaus .
|
|
| |
| |
 |
44.
(2009 08 18 21:01)
prasideda fantazijos ir pasiteisinimai
|
|
| |
| |
 |
45.
(2009 08 18 23:35)
44. Mašiną reikia prižiūrėti ,tvarkyti ir į servisą periodiškai vežti , tai ir 160 eina golfas be bėdų .
|
|
| |
| |
 |
46.
(2009 08 20 01:13)
manau kad kazkam ta moteriske teisingai parode
|
|
| |
| |
 |
47.
(2009 08 20 14:01)
cha :)
|
|
| |
| |
 |
48.
(2009 08 20 15:26)
O tamstos "arkanoidai" darbas prie stalo ar gatvėje?
|
|
| |
| |
 |
49.
(2009 08 20 16:15)
Geras momentas. Darbininkai sąžiningai bėgiojo, nes toks paplaukimas gavosi, kad regis tos mašinos iš tiesų važiuoja..
|
|
| |
| |
 |
50.
(2009 08 20 19:00)
48. Darbas dažniausiai penktadieniais ,šeštadieniais , visur jo būna .
|
|
| |
| |
 |
51.
(2009 08 21 08:51)
Joa joa streotipinis tvarkdarys.... Nusipenėjęs, keliu erelis, ir dar ruskių mylėtojas....
|
|
| |
| |
 |
52.
(2009 08 21 09:05)
51 . pats , kaip matau , stereotipinis berniukas su kerzais ir baltais raišteliais ir skusta galva ?
|
|
| |
| |
 |
53.
(2009 08 21 09:05)
51 . Išgraužk..................................................................... morką ir tiek ..
|
|
| |
| |
 |
54.
(2009 08 21 09:38)
Kodėl ne agurką? Tamsta kaip matau pripažįsta mano paskutinį komentarą. Tik aš jūsiškio negaliu pripažint.
|
|
| |
| |
 |
55.
(2009 08 21 16:56)
Kokie cia visi pikti :)
geras kadras!
|
|
| |
| |
 |
56.
(2009 08 21 17:06)
54, Svarbu ne tai -- kokias tautas toleruoji ar netoleruoji -- visi yra lygus įstatymiškai , svarbu tai ką pats darei ar darai naudingo tam kraštui, kuriame gyveni . Na ką ,Menhyrai , padarei gero ir tikrai svarbaus Lietuvai ?
|
|
| |
| |
 |
57.
(2009 08 23 20:01)
apgaulingai
|
|
| |
| |
 |
58.
(2009 08 24 10:59)
:)))
|
|
| |
| |
 |
59.
(2009 08 24 21:05)
OI OI OI! Nustok čia trielinti. Ar aš ka apie ruskius? Ar sakiau kokie jie stuobriai netašyti? Kalba apskritai ėjo ne apie juos.
|
|
| |
| |
 |
60.
(2009 08 24 21:08)
Beja aš šios nuotraukos dar neįvertinau - 4.
Rusų penkiabalėje sistemoje tai reiškia neblogai.
|
|
| |
| |
 |
61.
(2009 08 25 19:36)
ekstrymas :)
|
|
| |
| |
 |
62.
(2009 08 25 23:35)
:))
|
|
| |
| |
 |
63.
(2009 08 28 19:01)
tai cia vadinasi menas, taigi sudas tai totalus, nei temos nei siuzeto nei vaizdo, o jau koks sudinas pavadinimas, tai ne tas zodis...ismok objektyva laikykt ir paskaityk daugiau apie menine fotografija knygu....
|
|
| |
| |
 |
64.
(2009 08 28 22:41)
:)) +
|
|
| |
| |
 |
65.
(2009 08 29 01:02)
Jusevičiaus klonas duodasi :D (63)
|
|
| |
| |
 |
66.
(2009 08 29 11:48)
5. Patiko ideja :)
|
|
| |
| |
 |
67.
(2009 09 01 22:30)
inkalam
|
|
| |
| |
 |
68.
(2009 09 02 16:03)
kazkaip iskyla akyse vaizdas, kaip pilna masina gerai pakausiu jaunuoliu lekia didziuliu greiciu, ir prie viso to issidirbinet sugeba, nes mazoka supratimo belike.
-
|
|
| |
| |
 |
69.
(2009 09 02 22:10)
68. galvos išsitrinymo procedūra padeda nuo vaizdo akyse .
|
|
| |
| |
 |
70.
(2009 09 03 10:38)
69> nesakyk ka man daryt, as tau nesakysiu kur eit, aiskiau ereli?
|
|
| |
| |
 |
71.
(2009 09 03 15:13)
70. gyvenimas parodys .
|
|
| |
| |
 |
72.
(2009 09 08 21:31)
Jau norėjau rašyt, kas čia per bullshit, bet tos moters išraiška ir va šita frazė : Ir apskritai , jokio pažeidimo nėra , kadangi mašinos stovi vietoje filmavimo aikštelėje , o pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais ." viską atpirko :D
|
|
| |
| |
 |
73.
(2009 09 18 15:17)
Šūdas.
|
|
| |
| |
 |
74.
(2009 10 06 19:15)
"pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais" - reiks į kaimus pavažinėti ir už bonkę alaus gal susiorganizuosim ką nors panašaus.
Gaila rankoje ne "spirtinis" gėrimas.
Kabinu 5 ir į mėgstamas.
|
|
| |
| |
 |
75.
(2009 10 07 14:06)
74/ nedraugaujame mašinoje su spiritiniais gėrimais .
|
|
| |
| |
 |
76.
(2009 10 11 22:33)
Geras kadra, gera mintis. O jei prisijungus prie "demagogu" ir gyvenimo gydytoju - kadra sukomponuot yra keli budai. Visu pirma, siulantysis nebutinai turejo vairuot , nuotrauka galima "mirror; int"i desine ir viskas. Kitas variantas -galimas anglas, ir dar mirorintas anglas. Bet iziurejus (Megstinio) valytuvus, regis matosi , kad europa ir nemirorinta. Nors gali buti anglas ir mirorintas :DD ... Na bet manau, megztinis (Golf) sunkai leke 120, greiciausiai Arkanoids- tituluojams keliu ereliu - kaip tikras erelis "pūtė per dešine" o kelkraščiu ar pirma juosta - čia jau jis paaiškins :))
P.s. Nepriimk, mano pamastymu rimtai. ;)
|
|
| |
| |
 |
77.
(2009 10 12 01:14)
76/ :D Visgi golfas lenkė.
|
|
| |
| |
 |
78.
(2009 11 30 20:38)
už sunkų pasamdytų darbinikų darbą medelius benešiojant:DD
|
|
| |
| |
 |
79.
(2010 02 14 23:11)
4,5
|
|
| |
| |
 |
80.
(2010 04 22 16:51)
Zaidimas - "Kas durnesnis". Lyderiauja nr.1 (ishsirinkti patiems)
|
|
| |
| |
 |
81.
(2010 10 26 17:00)
gerule nuotraukyte :D:D:D:D
|
|
| |