Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Ir apskritai , jokio pažeidimo nėra , kadangi mašinos stovi vietoje filmavimo aikštelėje , o pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais .

 
1. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 14 01:26)  
:D piktas
 
 
2. donnY    (2009 08 14 01:37)  
neprastai ;D
 
 
3. arkanoidas    (2009 08 14 01:47)  
1:D pikta .
 
 
4. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 14 01:53)  
Cia verta balsuoti vien uztai kad sugebejot laikyti buteli vairuoti ir nufotografuoti tai. ;D
 
 
5. Mindaugas SNARSKIS    (2009 08 14 01:53)  
vienu metu :D
 
 
6. vienasdutrys    (2009 08 14 02:38)  
:))) 5
 
 
7. Adomas Svirskas    (2009 08 14 04:40)  
3
 
 
8. Inga Inge    (2009 08 14 08:06)  
a pabludai? :D
 
 
9. Andrius Z    (2009 08 14 08:33)  
keliu erelis..:)
 
 
10. Del Pako(Pavel Kovbasiuk)    (2009 08 14 09:20)  
Geras momentas,stipri emocija.Kaip per Tour de France perdavimas dviratininkui,tik 2 kartus greičiau.+
 
 
11. Eugene    (2009 08 14 10:21)  
Negerai.
Kelyje tokie pokštai netoleruojami.
 
 
12. AUDrius a    (2009 08 14 10:29)  
oi pasijuokiau skaniai :))))) molodec :))))) +
 
 
13. R.K.D.    (2009 08 14 10:29)  
Į sveikatą :)
 
 
14. arkanoidas    (2009 08 14 10:40)  
11. Žiūrint kokį stažą vairuotojai turi , dzin gerai --ar negerai , ar kadras geras ?
 
 
15. arkanoidas    (2009 08 14 10:41)  
Kai trejėtų patyliukais parėjo , tik Adomas paviešino , o kur dar trejetukininkų būrys ? :D
 
 
16. arkanoidas    (2009 08 14 10:42)  
Ėjau miegoti --vidurkis buvo 4,77 -- ryte kitaip šiek tiek :D
 
 
17. Eugene    (2009 08 14 10:44)  
14/ Nepriklausomai nuo stažo. Čia iki pirmo karto (ginkdie).
 
 
18. arkanoidas    (2009 08 14 10:49)  
17/ Kas nerizikuoja -- tas neguli ligoninėje , ir tam neatneša šampano :D
 
 
19. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 08 14 11:05)  
Labai gerai kad nufotografavai. Pasidarbavai puikiai uzfiksuodamas nusikaltimo darymo momenta, manau atminties nepraradai ir nusikaltimo dalyviu pavardes atimeni puikiai.
112 (prisipazinimas gali bausme susvelninti)
 
 
20. arkanoidas    (2009 08 14 11:23)  
19. Ramūnai ,koks nusikaltimas ? Pas tave gi mergaitės fotosesija daryti skubėjo :D
Ko tai man prastai su atmintimi paskutiniu metu :D .
 
 
21. Eugene    (2009 08 14 11:24)  
18/ O kas leidžia rizikuoti kitų žmonių gyvybėmis? Ar mažai juodų faktų?
 
 
22. arkanoidas    (2009 08 14 11:26)  
Ir apskritai , jokio pažeidimo nėra , kadangi mašinos stovi vietoje filmavimo aikštelėje , o pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais .
 
 
23. arkanoidas    (2009 08 14 11:33)  
21, kokiomis gyvybėmis , na jau pavarėt su moralizacija -- dėl ko pagrinde vykstaavarijos -- dėl snarglių su pasiutusiu greičiu ir dėl girtų vairuotojų . o čia viskas aprašyta 22 komentare .
 
 
24. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 08 14 12:03)  
Nieko, ten atminti atstato greitai ir taip, kad prisimeni net ir tai ka turejai pasakyti mokesciu inspekcijoje, kriminalineje policijoje, keliu patruliui ir net kad nepasveikinai meiluzes kovo 8os proga. O cia dar ir liudininka yra, kuris akivaizdziai bando nusiauti pirstu, stebedamas toki bezpredela. Zodziu pirk dryzuotus marskinius, languotus akinius ir eik prisipazinti :-D
 
 
25. Sigitas Daščioras    (2009 08 14 12:12)  
manau, kad pusiau nugertas vodkos butelis tik sustiprintu emocija...
 
 
26. no.5    (2009 08 14 12:23)  
normaliai viskas :) 4.5
 
 
27. tomaska    (2009 08 14 13:29)  
mrginos israiska patiko. Mazdaug tokia "Tu ka cia siulai sultis, nematai, jog alaus reikia!!!" :) Liuks nuotrauka
 
 
28. Hermis Preikštas    (2009 08 14 13:31)  
:)))
 
 
29. Damon    (2009 08 14 18:13)  
me like
 
 
30. Julius Venslovas    (2009 08 14 19:13)  
Gerai cia sugalvojai. 5
 
 
31. aidas a .    (2009 08 14 20:39)  
15/ Mano berods 3 ar tai 3,5 buvo. Jei tau nuo to lengviau... ;-)
 
 
32. arkanoidas    (2009 08 14 20:42)  
31. Iš tavęs kito ir nesitikėjau :D , juk nuotraukoj sulčių gėrimas , o ne alus :D
 
 
33. AUDrius a    (2009 08 14 22:52)  
4,5
 
 
34. Ramūnas Snarskis    (2009 08 15 22:52)  
nusišauk, kokių sulčių šnapso duok:)+5
 
 
35. perkunelis    (2009 08 16 12:02)  
:)))
 
 
36. Tadas J.    (2009 08 16 18:24)  
+++++++++++
 
 
37. elinax    (2009 08 16 18:50)  
ji pasukiojo pirštą prie smilkinio:))))) 5
 
 
38. Irmantas K.    (2009 08 16 21:26)  
gerule :))
 
 
39. Priežastis    (2009 08 16 22:09)  
moteryte net perigando:D
 
 
40. Renatas    (2009 08 17 09:40)  
važiuojam į nuokalnę :D
 
 
41. m    (2009 08 17 17:16)  
gera sita
 
 
42.    (2009 08 18 09:24)  
Pažiūrėjus į tai, kiek išplaukę medžiai kai išlaikymas 1/100 beigi į tai, kaip įsitempus ranka, bandanti nulaikyti iškištą pro langą butelį - greitis 120km/h labai tikėtinas. Nu bet, kad golfas galėtų lenkt ant 120 važiuojančią mašiną - netikiu :)))
Vienžo arkanoidai taip, būtų toj rankoj alus - duočiau 5. Už socialinę reklamą (mol negerk už vairo, bo mergos tave durnium laikys :) ). O sultys čia nelabai įdomų ir neintriguojantį kontekstą kuria.... 4,5
 
 
43. arkanoidas    (2009 08 18 10:23)  
42, Matyt visų golfo galimybių nežinai , golfai daug greičiau važiuoja , plius į golfą telpa iki 21 žmogaus .
 
 
44. Aurelijus Bičkaitis    (2009 08 18 21:01)  
prasideda fantazijos ir pasiteisinimai
 
 
45. arkanoidas    (2009 08 18 23:35)  
44. Mašiną reikia prižiūrėti ,tvarkyti ir į servisą periodiškai vežti , tai ir 160 eina golfas be bėdų .
 
 
46. Aurelijus Bičkaitis    (2009 08 20 01:13)  
manau kad kazkam ta moteriske teisingai parode
 
 
47. jurgis    (2009 08 20 14:01)  
cha :)
 
 
48. Menhyras    (2009 08 20 15:26)  
O tamstos "arkanoidai" darbas prie stalo ar gatvėje?
 
 
49. Rolandas Butkevičius    (2009 08 20 16:15)  
Geras momentas. Darbininkai sąžiningai bėgiojo, nes toks paplaukimas gavosi, kad regis tos mašinos iš tiesų važiuoja..
 
 
50. arkanoidas    (2009 08 20 19:00)  
48. Darbas dažniausiai penktadieniais ,šeštadieniais , visur jo būna .
 
 
51. Menhyras    (2009 08 21 08:51)  
Joa joa streotipinis tvarkdarys.... Nusipenėjęs, keliu erelis, ir dar ruskių mylėtojas....
 
 
52. arkanoidas    (2009 08 21 09:05)  
51 . pats , kaip matau , stereotipinis berniukas su kerzais ir baltais raišteliais ir skusta galva ?
 
 
53. arkanoidas    (2009 08 21 09:05)  
51 . Išgraužk..................................................................... morką ir tiek ..
 
 
54. Menhyras    (2009 08 21 09:38)  
Kodėl ne agurką? Tamsta kaip matau pripažįsta mano paskutinį komentarą. Tik aš jūsiškio negaliu pripažint.
 
 
55. IevaSab    (2009 08 21 16:56)  
Kokie cia visi pikti :)
geras kadras!
 
 
56. arkanoidas    (2009 08 21 17:06)  
54, Svarbu ne tai -- kokias tautas toleruoji ar netoleruoji -- visi yra lygus įstatymiškai , svarbu tai ką pats darei ar darai naudingo tam kraštui, kuriame gyveni . Na ką ,Menhyrai , padarei gero ir tikrai svarbaus Lietuvai ?
 
 
57. NeDo    (2009 08 23 20:01)  
apgaulingai
 
 
58. Olga Vaikas    (2009 08 24 10:59)  
:)))
 
 
59. Menhyras    (2009 08 24 21:05)  
OI OI OI! Nustok čia trielinti. Ar aš ka apie ruskius? Ar sakiau kokie jie stuobriai netašyti? Kalba apskritai ėjo ne apie juos.
 
 
60. Menhyras    (2009 08 24 21:08)  
Beja aš šios nuotraukos dar neįvertinau - 4.

Rusų penkiabalėje sistemoje tai reiškia neblogai.
 
 
61. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 08 25 19:36)  
ekstrymas :)
 
 
62. Ramūnas Danisevičius    (2009 08 25 23:35)  
:))
 
 
63.    (2009 08 28 19:01)  
tai cia vadinasi menas, taigi sudas tai totalus, nei temos nei siuzeto nei vaizdo, o jau koks sudinas pavadinimas, tai ne tas zodis...ismok objektyva laikykt ir paskaityk daugiau apie menine fotografija knygu....
 
 
64. skruzdėlytė    (2009 08 28 22:41)  
:)) +
 
 
65. arkanoidas    (2009 08 29 01:02)  
Jusevičiaus klonas duodasi :D (63)
 
 
66. Martynas M.    (2009 08 29 11:48)  
5. Patiko ideja :)
 
 
67. Bebras    (2009 09 01 22:30)  
inkalam
 
 
68. aaaaaaaaaaa    (2009 09 02 16:03)  
kazkaip iskyla akyse vaizdas, kaip pilna masina gerai pakausiu jaunuoliu lekia didziuliu greiciu, ir prie viso to issidirbinet sugeba, nes mazoka supratimo belike.
-
 
 
69. arkanoidas    (2009 09 02 22:10)  
68. galvos išsitrinymo procedūra padeda nuo vaizdo akyse .
 
 
70. aaaaaaaaaaa    (2009 09 03 10:38)  
69> nesakyk ka man daryt, as tau nesakysiu kur eit, aiskiau ereli?
 
 
71. arkanoidas    (2009 09 03 15:13)  
70. gyvenimas parodys .
 
 
72. P.S.    (2009 09 08 21:31)  
Jau norėjau rašyt, kas čia per bullshit, bet tos moters išraiška ir va šita frazė : Ir apskritai , jokio pažeidimo nėra , kadangi mašinos stovi vietoje filmavimo aikštelėje , o pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais ." viską atpirko :D
 
 
73.    (2009 09 18 15:17)  
Šūdas.
 
 
74. Mindaugas Drigotas    (2009 10 06 19:15)  
"pasamdyti darbininkai greitai bėgioja aplinkui su medeliais" - reiks į kaimus pavažinėti ir už bonkę alaus gal susiorganizuosim ką nors panašaus.
Gaila rankoje ne "spirtinis" gėrimas.
Kabinu 5 ir į mėgstamas.
 
 
75. arkanoidas    (2009 10 07 14:06)  
74/ nedraugaujame mašinoje su spiritiniais gėrimais .
 
 
76. Dutis    (2009 10 11 22:33)  
Geras kadra, gera mintis. O jei prisijungus prie "demagogu" ir gyvenimo gydytoju - kadra sukomponuot yra keli budai. Visu pirma, siulantysis nebutinai turejo vairuot , nuotrauka galima "mirror; int"i desine ir viskas. Kitas variantas -galimas anglas, ir dar mirorintas anglas. Bet iziurejus (Megstinio) valytuvus, regis matosi , kad europa ir nemirorinta. Nors gali buti anglas ir mirorintas :DD ... Na bet manau, megztinis (Golf) sunkai leke 120, greiciausiai Arkanoids- tituluojams keliu ereliu - kaip tikras erelis "pūtė per dešine" o kelkraščiu ar pirma juosta - čia jau jis paaiškins :))
P.s. Nepriimk, mano pamastymu rimtai. ;)
 
 
77. arkanoidas    (2009 10 12 01:14)  
76/ :D Visgi golfas lenkė.
 
 
78. RaBė(RaSa)    (2009 11 30 20:38)  
už sunkų pasamdytų darbinikų darbą medelius benešiojant:DD
 
 
79. Antanas Kučinskas    (2010 02 14 23:11)  
4,5
 
 
80. Kafkis    (2010 04 22 16:51)  
Zaidimas - "Kas durnesnis". Lyderiauja nr.1 (ishsirinkti patiems)
 
 
81. Mindaugas Dvaronaitis    (2010 10 26 17:00)  
gerule nuotraukyte :D:D:D:D
 
 

Reportažas
Taškai: 77
Vidurkis: 4.13
Vertino vartotojų:   92
Žiūrėta kartų:   4135
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
01113
22531024
6104 10
(balsai vėluoja viena para)