| |
 |
1.
(2009 08 06 21:31)
tokia frykiška nuotaika, šaunumėlis!
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 08 06 21:58)
gūūūd :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 08 06 22:12)
patiko, visi tokie skirtingi :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 08 06 22:34)
tikrai labai keista nuotaika.kadras kaip iš filmo.tipažai (tie vyrai) labai fotogeniški ir apšvietimas neįprastas kažkoks.tik kokybės aišku norėtųsi geresnės.atrodo šoniniams tenka po balioną,o viduriniam lempa.kai prisimerki tai kadras išvis įspūdingas. +
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 08 06 23:39)
vokietuke zydas rusas. po pirties
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 08 07 01:35)
4,5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 08 07 07:14)
Jie lyg kazka veikia bet tuo paciu nieko neveikia :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 08 07 08:00)
patinka man šita serija :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 08 07 09:42)
super
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 08 07 10:37)
daaa.......
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 08 07 11:28)
Nebylus vakarėlis...
Vienas miega, merginai-dzinnn...
otas barzdotas- skrybelėtas kažko niurzga,
ko gero reik skirstytis???...:)))5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 07 11:48)
gerai labai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 08 07 11:54)
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa - amazing!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 08 07 19:04)
+5
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 08 08 18:32)
gut
|
|
| |