| |
 |
1.
(2009 06 28 23:07)
Uodas savižudis :))) taiklus pavadinimas
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 28 23:12)
gudriai cia
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 28 23:23)
uch, gerai +
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 28 23:34)
Tikras nuodas:D+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 06 28 23:45)
nuodas ne ten užtaikė :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 29 10:54)
Geras makriukas
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 29 11:54)
patiko :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 29 12:02)
"kuisys" čia žemaitiškai :) +5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 29 12:08)
Patiko +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 29 13:53)
uodas gyvas liko ? simpatiškas makro !
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 29 15:57)
Gražiai+
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 29 19:24)
Nebenervink. Per Jonus visa mane jie suvalge. Uzvakar ir vakar dzukiskos sparvos (akliai berods vadinasi) valge....:-(
Kudra "atsidarai" ir vel "nervus tampo", norisi kasytis... ;-)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 29 19:46)
liux 5
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 29 20:13)
13/ :)))))))))))))...ir skanus tu, Aidai
11/ Toks nuo tokio neužsikrečia :))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 29 20:39)
Bet kaip durtuva atstates. Kaip matrosas Baltuosius imdamas. Ir taip pat kraujo istroskes...
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 29 20:46)
16/ .....o paskui įsssssiiiiisiurbia va taip : http://fotokudra.lt/img.php?img=102265&nav=aut&page=
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 29 20:55)
:)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 29 21:07)
liuks 5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 29 21:42)
gerai...
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 29 21:53)
šaunu :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 29 22:24)
tai jau tikrai :) +
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 29 22:30)
oho.. kaip cia tikia 5 uz moenta
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 07 17 01:40)
:)) 5
|
|
| |