| |
 |
1.
(2009 06 14 18:26)
grazu +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 06 14 19:03)
"fotografuokime lietų" :)
gražu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 14 19:06)
gerą atmintį turi, Malvydai :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 14 19:06)
Gražu labai. Spalvos irgi žavios. :)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 14 19:15)
Myliu aguonas :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 14 20:42)
dailiai, dvelkia ramybe :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 14 21:13)
gražu
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 14 21:18)
;) prasideda.....
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 14 21:20)
9/ ... laikykis, Vida :)))))))
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 14 21:47)
gaivu ir grazu! ++++
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 14 22:56)
aha, net labai lyja :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 14 23:25)
ir lietus nuprausia asaras... :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 15 10:57)
...gražu...
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 06 15 11:56)
Pasakiškai
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 15 12:11)
yes
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 15 12:41)
Labai gražu
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 15 15:10)
3.5
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 15 16:24)
gražu
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 15 20:15)
puiki foto :) 5
|
|
| |