| |
 |
1.
(2009 06 12 08:50)
tapybines;)+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 06 12 10:02)
labai patiko ... +5
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 06 12 10:13)
+5 uz spalvas
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 06 12 14:51)
Patiko šitos pievos, net labai.
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 06 12 15:02)
akvareliškai palieta, patiko 5
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 06 12 18:05)
Dailiai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 06 12 19:19)
oho, sakyč gerai ! penki !
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 06 12 19:44)
labai patiko
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 06 12 21:57)
keistai, 5
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 06 12 21:58)
Rudeniškai nuspalvota, patiko, bet rudens dar nenoriu:) +
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 12 22:16)
nepatiko tas minkštumas, per daug netikras.
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 06 12 22:32)
taip keistai, bet maloniai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 06 12 23:24)
Nusidriekė pieva, link debesų - lietaus prašyti...:)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 13 19:42)
puiki foto
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 14 23:51)
tapybiškai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 15 15:04)
oho, kokia drobė :)
patiko, nerealios spalvos
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 15 22:16)
motyvas nerealiai banalus, bet... pateikimas puikus , spalvinė ir šviesos nuotaika stipri,- rezultate puikus darbas.
čia gal kaip su moterimis mene- iš gražuolės galima padaryti tik kojinių reklamą arba iš tikros pelenės galybę skirtingų emocijų išspausti . nuo sugebėjimų čia...:))
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 15 23:11)
Nuostabios spalvos, koloritas ir dangus labai tinka prie pageltusios pievos...:)5
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2010 03 06 20:01)
_______♥♥♥♥____________♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥________♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
___________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
_____________♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥
______________♥♥♥♥♥♥♥
_______________♥♥♥♥♥
________________♥♥♥
_________________♥
Dėkoju visiems už apsilankymą komentarą ir įvertinimą!!!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |