Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

patiko M varnos, tad jas nužiūrėjau...

 
1. Antanas M    (2009 06 10 19:54)  
cha
 
 
2. Snaržas    (2009 06 10 20:08)  
1/bichiuli,ne cha ,o KAR.....:-)
 
 
3. Neringafoto    (2009 06 10 20:33)  
As poetas, vardu Ziedelis.
Esu labai jautrios sirdeles.

Kar kar kar!
 
 
4. Algimantas Tirlikas    (2009 06 10 21:28)  
Iš tikrųjų tikrai tikriausiai protinga varna;eilėraščius rašo..xx..
 
 
5. Snaržas    (2009 06 10 22:04)  
http://www.youtube.com/watch?v=KnoFvO1WrX8
 
 
6. Patieška    (2009 06 10 22:29)  
ajej kokios ilgos vienos tos kitos ir dar kitos varnos kojos, aš žinot irgi rašiau - apie muses ! Kažkur užrašų knygelėj nepamenu kokios spalvos dar yra. O gal ir ne užrašų knygelėj...
 
 
7. Snaržas    (2009 06 10 22:31)  
6/Pas mane tik dvi:zhalia ir raudona...
 
 
8. aidas a .    (2009 06 10 22:45)  
Kokis tai nesuprastas poetas... ;-)))
 
 
9. Hermis Preikštas    (2009 06 10 22:58)  
minios per mažai, vienas susitvarkytų :)
 
 
10. Darius Jurevičius    (2009 06 10 23:43)  
gerrss
 
 
11. Mindaugas SNARSKIS    (2009 06 10 23:47)  
na labai matyta varnu kompozicija...
 
 
12. R.K.D.    (2009 06 11 00:23)  
11/Kažin kur? :D Tas kur Kranklys tai ir man matytas :D
Tai už matytas ir už šias...
 
 
13. skarbonke    (2009 06 11 00:28)  
gali užlast negyvai bukvalei nu (-:
 
 
14. Snaržas    (2009 06 11 00:29)  
12/13/ karrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
 
 
15. Neringa Bagdoniene    (2009 06 11 00:58)  
prajuokinot Algimantai...
 
 
16. arkanoidas    (2009 06 11 02:50)  
5
 
 
17. Petras T.    (2009 06 11 06:56)  
puiku !
 
 
18. birute kurtinaitiene    (2009 06 11 08:20)  
paukščių pritarimas+5...:D
 
 
19. Mindaugas Bernatonis    (2009 06 11 08:45)  
Prisiminiau SIELOS dainą "Paskutinis herojus" ...
 
 
20. Gintaras Vitulskis    (2009 06 11 08:56)  
kai duonos nėra, miniai poetai nereikalingi:))+
 
 
21. Julius Venslovas    (2009 06 11 09:47)  
5
 
 
22. Rolandas Butkevičius    (2009 06 11 14:46)  
labai super. Itin gerai charakteriai perteikti ..
 
 
23. Kęstutis Šimatonis    (2009 06 11 15:09)  
gera
 
 
24. Olga Vaikas    (2009 06 11 15:30)  
;+)
 
 
25. Snaržas    (2009 06 11 16:23)  
Achiu uzh komentarus,jie atspindi tiek mano uzhmanima,tiek gyvenimo realijas....
ai,Labassssss rrrrrrrrrrryyyyyyyyyyyyyttasssssss Kudra !
 
 
26. Sau    (2009 06 11 23:14)  
gražus paišynukas Algimantai,... žiūrau kaip Rembrantas kokis avtapartretus vairų vairiausiuos pavidaluose personifikuojaties...patink ma tokia kryptis :))
 
 
27. Laura Gedžiūnaitė    (2009 06 12 20:50)  
Puiku!!! Sitas labai labai....
 
 
28. Vinile    (2009 06 13 12:44)  
jooooo.... pilka, negailestinga minia....
 
 
29. Raimonda Sutkuvienė    (2009 06 15 08:59)  
Gražus varnų paukštynas!
Bet viena, berods ant "kujokų" vaikšto....:) 5
 
 
30. Ramūnas Snarskis    (2009 06 28 23:12)  
:)
 
 
31. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 07 03 23:11)  
Dabar zinosiu kokia ta balta varna :)))
 
 
32. Zydrunas Budzinauskas    (2009 07 21 21:32)  
+5
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 97
Vidurkis: 4.65
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2082
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
02004
211619
0012 4
(balsai vėluoja viena para)