Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

nikon em su nikkor 35mm f2.8 + tudor 200 juosta

 
1. Ramūnas Blavaščiūnas    (2009 06 07 18:14)  
nieko toks trafikas
 
 
2. Gediminas Bogusis    (2009 06 07 18:40)  
Graziai ziurisi.+5 :)
 
 
3. Danielius    (2009 06 07 18:41)  
..na ir fains...+
 
 
4. A. Aleksandravičius    (2009 06 07 18:55)  
Gražu:)
 
 
5. Arija    (2009 06 07 19:23)  
Labai graži serija
 
 
6. arkanoidas    (2009 06 07 20:10)  
5
 
 
7. Ieva Žemaitaitytė (Vytuvienė)    (2009 06 07 21:16)  
Spalvingus dryžius paliko drago lenktynės :)
 
 
8. Petras T.    (2009 06 07 21:20)  
4.5
 
 
9. Simas Mockevičius    (2009 06 07 21:48)  
+5.
 
 
10.    (2009 06 07 22:16)  
5
 
 
11. Arturas Kupcinskas    (2009 06 08 08:19)  
I mesgstamas!! 5
 
 
12. Evaldas Činga    (2009 06 08 08:59)  
Labai serija
 
 
13. Eugene    (2009 06 08 11:11)  
Good!
 
 
14. Olga Vaikas    (2009 06 08 12:31)  
nice!
 
 
15. saulius saladunas    (2009 06 08 12:35)  
neblogi rakursai . ok !
 
 
16. Marijus *Bružila    (2009 06 08 12:39)  
nakti ir tudorai suzhimba, kaip portra :)
 
 
17. Martynas Samuolis    (2009 06 08 16:19)  
mmm naktinis kaunas :)
 
 
18. Rolandas Butkevičius    (2009 06 08 18:12)  
gerai
 
 
19. Adomas Svirskas    (2009 06 09 02:02)  
fain, fain!
 
 
20. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 06 10 11:43)  
Maloniai ziurisi
pirma masiniukai vaiduokliai net pagyvina veiksma
antra cool ypac rodykle ir nusisuke sviesos
ketvirtoji spalva idomi
serija gerule
 
 
21. Lina Kindurytė    (2009 06 16 00:01)  
I megstamas! :)
 
 
22. Darius Šimkus    (2009 06 17 23:52)  
Gera serija :)
 
 

Serijos
Taškai: 85
Vidurkis: 4.71
Vertino vartotojų:   40
Žiūrėta kartų:   2521
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00253
100511
0005 7
(balsai vėluoja viena para)