| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 28 19:15)
lisica savo xvosta kramto? très amusant... :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 28 19:23)
2/ apsimesiu, kad suprantu ;>
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 28 19:43)
3/ "lape savo uodega kramsnoja? very funny... :)" ;)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 28 19:52)
:D kas lapei daugiau belieka ;)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 28 20:09)
o, susimylėjo, išvertė Adomas:)))
neblogas šitas darbelis.
pažinojau ir aš tokių princų. tegu jie gyvena savo planetoj..
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 28 20:28)
kietai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 28 20:43)
pastarieji darbai žymiai geresni už pirmus :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 28 20:43)
:))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 28 23:19)
dzazirskui patiktu tie pauksciai
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 28 23:47)
:)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 29 00:30)
mindaugai? man lape patinka,pauksciai seipsau
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 29 08:12)
12/:DDD mhm, lapė gerulytė
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 29 09:52)
liuks fainai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 29 12:26)
varnos irgi neblogos, 4,5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 29 17:00)
donatai?
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 06 01 13:55)
ech grazi pasaka...o svarbiausia, kad esi atsakingas, uz ta ka prisijaukini...
idomiai ziurisi....
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 06 03 23:11)
labai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |