Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

ne visi princai nori buti prijaukintais

 
1. Olga Vaikas    (2009 05 28 18:58)  
:)
 
 
2. Adomas Svirskas    (2009 05 28 19:15)  
lisica savo xvosta kramto? très amusant... :)
 
 
3. ...    (2009 05 28 19:23)  
2/ apsimesiu, kad suprantu ;>
 
 
4. Adomas Svirskas    (2009 05 28 19:43)  
3/ "lape savo uodega kramsnoja? very funny... :)" ;)
 
 
5. ...    (2009 05 28 19:52)  
:D kas lapei daugiau belieka ;)
 
 
6. Kimono    (2009 05 28 20:09)  
o, susimylėjo, išvertė Adomas:)))
neblogas šitas darbelis.
pažinojau ir aš tokių princų. tegu jie gyvena savo planetoj..
 
 
7. j    (2009 05 28 20:28)  
kietai :)
 
 
8. Raktas    (2009 05 28 20:43)  
pastarieji darbai žymiai geresni už pirmus :)
 
 
9. IM    (2009 05 28 20:43)  
:))
 
 
10. Mindaugas SNARSKIS    (2009 05 28 23:19)  
dzazirskui patiktu tie pauksciai
 
 
11. Vitas Zabita    (2009 05 28 23:47)  
:)
 
 
12. donatas zazirskas    (2009 05 29 00:30)  
mindaugai? man lape patinka,pauksciai seipsau
 
 
13. Kimono    (2009 05 29 08:12)  
12/:DDD mhm, lapė gerulytė
 
 
14. Rolandas Butkevičius    (2009 05 29 09:52)  
liuks fainai
 
 
15. radegunda    (2009 05 29 12:26)  
varnos irgi neblogos, 4,5
 
 
16. Mindaugas SNARSKIS    (2009 05 29 17:00)  
donatai?
 
 
17. Laura Gedžiūnaitė    (2009 06 01 13:55)  
ech grazi pasaka...o svarbiausia, kad esi atsakingas, uz ta ka prisijaukini...
idomiai ziurisi....
 
 
18. Marijus *Bružila    (2009 06 03 23:11)  
labai
 
 
19. Ragana ir lietus    (2009 06 04 16:24)  
+
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 76
Vidurkis: 4.53
Vertino vartotojų:   38
Žiūrėta kartų:   2592
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00035
201109
2003 2
(balsai vėluoja viena para)