Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Vitas    (2009 05 20 17:06)  
maciau ir as toki +
 
 
2. Danielius    (2009 05 20 17:42)  
+
 
 
3. Mindaugas SNARSKIS    (2009 05 20 18:06)  
:)) geriau reksnys nei verksnys
 
 
4. ELO    (2009 05 20 18:21)  
sliekų gurmanas
 
 
5. Aloyzas Stakelė    (2009 05 20 18:55)  
čia tipo: rėk, rėk aš vistiek fotografuosiu :)
 
 
6. Gintaras Vitulskis    (2009 05 20 22:14)  
o išsižiojęs...ant tavęs toks piktas:)))+
 
 
7. IM    (2009 05 20 22:58)  
+
 
 
8. Ramūnas Snarskis    (2009 05 20 23:25)  
net garsiakalbio nereik+
5
 
 
9. Evelina Joteikaitė    (2009 05 21 00:37)  
Įžūlokas :)
 
 
10. Petras T.    (2009 05 21 07:22)  
če špoks, ane ?
 
 
11. wiga    (2009 05 21 07:40)  
:)))
 
 
12. Arija    (2009 05 21 09:06)  
Faina :)
 
 
13. Daiva Kielė    (2009 05 22 22:40)  
:)
 
 
14. VG    (2009 05 23 03:25)  
tikras reksnys:)
 
 
15. Inga Inge    (2009 05 23 09:22)  
ko reki? skrisk maisto ieskotis :D
 
 
16. R.K.D.    (2009 05 23 11:19)  
15/ kaip liepei taip ir padarė :D
 
 
17. Irena P.    (2009 05 25 00:39)  
smagus :)
 
 
18. Olga Vaikas    (2009 05 25 15:22)  
:)))
 
 
19. Ponaitis_B    (2009 05 25 22:11)  
lyg netikras :) puiki kokybe :) +
 
 
20. Walldis    (2009 06 03 19:14)  
Nelysk ....uzimta ... :))
 
 
21. Antanas M    (2009 06 05 13:14)  
:)
 
 
22. Zmogelis (Aurimas Frankas)    (2009 06 08 17:03)  
:)
 
 
23. GintarasM    (2009 06 10 08:16)  
aršus privačios nuosavybės gynėjas :)
gerai pagauta
 
 
24. Priežastis    (2009 06 10 11:50)  
:D+
 
 
25. skruzdėlytė    (2009 07 09 00:53)  
:)) 5
 
 
26. Gytis    (2009 07 11 13:49)  
;)
 
 
27. Zydrunas Budzinauskas    (2009 07 24 23:01)  
+5
 
 
28. Martynas Knizikevičius    (2012 01 25 14:07)  
Liuks kadras.
 
 

Gamta
Taškai: 93
Vidurkis: 4.64
Vertino vartotojų:   47
Žiūrėta kartų:   1304
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00032
220924
1011 2
(balsai vėluoja viena para)