| |
 |
1.
(2009 05 20 17:06)
maciau ir as toki +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 20 18:06)
:)) geriau reksnys nei verksnys
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 20 18:21)
sliekų gurmanas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 20 18:55)
čia tipo: rėk, rėk aš vistiek fotografuosiu :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 20 22:14)
o išsižiojęs...ant tavęs toks piktas:)))+
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 20 23:25)
net garsiakalbio nereik+
5
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 21 00:37)
Įžūlokas :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 21 07:22)
če špoks, ane ?
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 21 07:40)
:)))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 21 09:06)
Faina :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 22 22:40)
:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 23 03:25)
tikras reksnys:)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 23 09:22)
ko reki? skrisk maisto ieskotis :D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 23 11:19)
15/ kaip liepei taip ir padarė :D
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 25 00:39)
smagus :)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 25 15:22)
:)))
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 25 22:11)
lyg netikras :) puiki kokybe :) +
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 06 03 19:14)
Nelysk ....uzimta ... :))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 06 05 13:14)
:)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 06 08 17:03)
:)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 06 10 08:16)
aršus privačios nuosavybės gynėjas :)
gerai pagauta
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 06 10 11:50)
:D+
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 07 09 00:53)
:)) 5
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 07 11 13:49)
;)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 07 24 23:01)
+5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2012 01 25 14:07)
Liuks kadras.
|
|
| |