Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Kaip ten Jums Žemėje...?

 
1. Inga Inge    (2009 05 18 19:04)  
geras :))
 
 
2. Arturas    (2009 05 18 19:28)  
įdomiai
 
 
3. AM    (2009 05 18 19:39)  
+
 
 
4. Adomas Svirskas    (2009 05 18 19:39)  
:)
 
 
5. Gerr    (2009 05 18 20:03)  
gerulis : )
 
 
6. Kristina Petrošių    (2009 05 18 20:09)  
neblogai, bet galėtų būti ir geriau :)
 
 
7. myntonas    (2009 05 18 20:45)  
Įdomiai.
 
 
8. P.S.    (2009 05 18 20:58)  
o, uau, brac, gerai ir idomiai :) tik veido ryskesnio noretusi :) ale 5 duosiu :)
 
 
9. IM    (2009 05 18 21:14)  
labai idomiai
 
 
10. Pelkiu Senis    (2009 05 18 21:28)  
Naujoviskai. Idomiskai. Net nezinau kaip cia paradyta. Zinau tik kad idomiai:) +
 
 
11. knyvfc    (2009 05 18 22:19)  
cha, ačiū už vertinimą :-D nustebau...

10 -> padaryta paprastai - fotografuota vienam aqua parke ;-)
6, 8 -> yra kaip yra, deja, man ir norėtųsi visai kitokio šio kadro... ;-) ar serijos.

gaila, kad nuvertintojai tyli :-|
 
 
12. Paulius Sakalauskas    (2009 05 19 00:15)  
gers vaiks
 
 
13. Arija    (2009 05 19 09:00)  
Tikrai įdomiai
 
 
14. Olga Vaikas    (2009 05 19 11:32)  
5
 
 
15. Mindaugas Bernatonis    (2009 05 19 15:33)  
Man tai čia grynai Žemės vaikas. Arba žydrosios planetos (vanduo!!!) vaikas.
 
 
16. Ramune M.S.    (2009 05 19 15:33)  
geras
 
 
17. .    (2009 05 19 17:22)  
+
 
 
18. Laura Gedžiūnaitė    (2009 05 22 15:06)  
+
 
 
19. Martynas Aušra    (2009 06 23 22:03)  
super!
 
 
20. Rolandas Replevičius    (2009 08 13 10:13)  
Aqua kosmosas... :)
 
 
21. Marijus Giedraitis    (2009 10 06 10:41)  
Nereali sita ;] pitaks
 
 
22. skarbonke    (2009 10 06 11:35)  
(-:
 
 
23. DeeVeeDee    (2009 11 04 17:04)  
fainiai pastebėta :)
 
 

Kita
Taškai: 80
Vidurkis: 4.58
Vertino vartotojų:   41
Žiūrėta kartų:   2215
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00015
302912
0015 2
(balsai vėluoja viena para)