| |
 |
1.
(2009 05 18 19:04)
geras :))
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 18 19:28)
įdomiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 18 20:03)
gerulis : )
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 18 20:09)
neblogai, bet galėtų būti ir geriau :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 18 20:45)
Įdomiai.
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 18 20:58)
o, uau, brac, gerai ir idomiai :) tik veido ryskesnio noretusi :) ale 5 duosiu :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 18 21:14)
labai idomiai
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 18 21:28)
Naujoviskai. Idomiskai. Net nezinau kaip cia paradyta. Zinau tik kad idomiai:) +
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 18 22:19)
cha, ačiū už vertinimą :-D nustebau...
10 -> padaryta paprastai - fotografuota vienam aqua parke ;-)
6, 8 -> yra kaip yra, deja, man ir norėtųsi visai kitokio šio kadro... ;-) ar serijos.
gaila, kad nuvertintojai tyli :-|
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 19 00:15)
gers vaiks
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 19 09:00)
Tikrai įdomiai
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 19 15:33)
Man tai čia grynai Žemės vaikas. Arba žydrosios planetos (vanduo!!!) vaikas.
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 19 15:33)
geras
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 23 22:03)
super!
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 08 13 10:13)
Aqua kosmosas... :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 10 06 10:41)
Nereali sita ;] pitaks
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 10 06 11:35)
(-:
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 11 04 17:04)
fainiai pastebėta :)
|
|
| |