| |
 |
1.
(2009 05 15 14:16)
labai idomiai linijos ziurisi...atlikta graziai.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 15 14:27)
Man labai nepatinka nagai.Šiaip jau ok.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 15 16:35)
TurrrrrrrrrrrrrrbO
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 15 20:41)
Kaip visad nuostabiai:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 15 20:51)
!+!
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 15 21:35)
penki!
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 15 21:50)
..ači.!. ;o .
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 16 09:32)
faina!
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 16 11:49)
patiko!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 16 14:04)
jooo, toks piesinys kaip Algimantas sako turrrbo :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 25 16:18)
istiesu labai grazu
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 06 11 00:54)
liuks
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 08 29 18:33)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 11 28 11:44)
penki, bravo
|
|
| |
| |
 |
16.
(2010 10 07 20:59)
Man turrrrrbo apibudinimui taip pat labiausiai tinka :) 5+ Gal dar Suuuuuper
|
|
| |