| |
 |
1.
(2009 05 14 20:53)
O čia tai bet grožis! Man tas kelias (3-ioje foto) atrodo kaip koks išsišakojęs medis. Nerealu.
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 14 20:53)
paskutine iskrenta, mano akimis. puse ir 4
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 14 20:56)
2/ norejosi tokio realesnio vaizdo, kad parodytu visa sleni kur fotografavau. bet komentarai visi tinka
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 14 21:04)
aham, sutinku su Svirsku :) em, o pacioj pirmoj nuotraukoj, ten kamputi apacioj kairej, kazkoks tai raudonums sviecia? kas ten?
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 14 21:09)
baliono kampas :), nepastebejau
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 14 21:27)
tiko 5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 14 21:31)
jamu
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 14 22:42)
as ir taip noreciau :) +++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 15 06:04)
beautiful series of shots! They show the landscape greatly!
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 15 20:00)
Žemės gyslos.
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 17 18:47)
Ohoho ! Gera serija, pirmoje tas parašiutas kaip ledinukas :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 17 19:05)
last perfect
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 18 06:56)
fainai :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 18 20:39)
Fantastic capture and sweet colors
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 20 07:49)
Išraižyti vaizdai, gražu iš viršaus +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 06 28 19:49)
labai grazu 5
|
|
| |