Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

:)

 
1. radegunda    (2009 05 10 22:48)  
ooooooo
ir aš sulaukiau!!!!!!!!
 
 
2. Raktas    (2009 05 10 22:50)  
Džiaugiuosi už tave :(
 
 
3. Raktas    (2009 05 10 22:50)  
:)
 
 
4. Gediminas Bogusis    (2009 05 10 23:25)  
+++
 
 
5. IM    (2009 05 10 23:35)  
:)+
 
 
6. AM    (2009 05 10 23:39)  
:)))+
 
 
7. radegunda    (2009 05 10 23:41)  
šiaip, aš labiau mėgstu šokti, nei dainuoti, bet kadangi manęs nieks neklausė...
 
 
8. P.S.    (2009 05 11 00:04)  
7/ jei grazei paprasysi, gal ir susilauksi darbo, kur isvysi save sokancia :)
 
 
9. P.S.    (2009 05 11 00:05)  
viespatie, atsiprasau uz savo rasyba :/ "graziai"...
 
 
10. Rolandas Butkevičius    (2009 05 11 08:43)  
linksmas piešinėlis :)
 
 
11. Vitas    (2009 05 11 09:07)  
Radegunda daininyke :))) +
 
 
12. R.K.D.    (2009 05 11 10:30)  
:) +
 
 
13. Daina B.    (2009 05 11 12:40)  
Mielai kaip :)
 
 
14. lius elena    (2009 05 11 13:07)  
daina b jusu skonis sutriko,liudna delto :{ jocius 2 atsirado ant kudros:}
 
 
15. Daina B.    (2009 05 11 14:51)  
Nežinau, ar tikrai sutriko. Gal Toks jis ir yra? Man šiandien nevalgiadienis , tai jb diena. O čia taip miela: guli - žiūri, su drabužėliu ir gėlyčiu yra. Ir nespalvos.

Pasigailėkit...
 
 
16. Evaldas Činga    (2009 05 11 15:10)  
:DDD
 
 
17. Kristina Petrošių    (2009 05 11 15:43)  
priminė sceną iš Meistro ir Margaritos: A ja zdies' sižu odna.. Skučiaaaaju..:)
 
 
18. Dangus    (2009 05 11 15:52)  
hehehehehehe
 
 
19. Mindaugas Bernatonis    (2009 05 11 15:58)  
Labai taikliai. Taip ir įsivaizduoju :)
 
 
20. Inga Inge    (2009 05 11 16:12)  
super!
 
 
21. Petras T.    (2009 05 11 18:26)  
Peta ! Seniai tavęs kūdroj reikėjo :)) O tai kasdieninis grybų karas ir nieko naujo ... Čia gi šis tas įdomaus :))
 
 
22. radegunda    (2009 05 11 20:03)  
:)
 
 
23. Tadas T.    (2009 05 11 20:26)  
Žiūrėkit žiūrėkit, gal ne vien tik Snarskio autoportretai, bet ir kitų narių portretai pradeda rastis :))
 
 
24. Bitė Maja    (2009 05 11 21:02)  
:DD jėga
 
 
25. Ramūnas Snarskis    (2009 05 11 21:15)  
nu fain...
 
 
26. Tomas Krišinas    (2009 05 11 21:49)  
;DDD
 
 
27. Ponaitis_B    (2009 05 11 22:52)  
puiku :)5
 
 
28. Gintaras Vitulskis    (2009 05 12 10:18)  
fainai:)))+
 
 
29. Ramune M.S.    (2009 05 12 23:41)  
Fanuma!
 
 
30. Adomas Svirskas    (2009 05 19 18:26)  
:)))
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.70
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   2202
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00030
101518
1000 2
(balsai vėluoja viena para)