| |
 |
1.
(2009 05 08 11:04)
Good +
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 05 08 11:21)
ooo, koks vyras.. mmm..:) gražiai užsimaskavęs. kaip agentas koks. o iš tikro fizikas tikriausiai..:)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 05 08 11:24)
Na puikių portretų prisigaudei, labai gerai.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 05 08 11:32)
itikinamas portretas
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 05 08 11:37)
Koks puikus: portretas ir portreto savininkas :)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 05 08 11:52)
liuks
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 05 08 12:27)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 05 08 12:59)
great portriat; I like his kind of serious look ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 05 08 13:05)
Geras portretas :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 05 08 13:30)
geras
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 05 08 14:20)
puikiai
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 05 08 15:31)
nzn... kazkaip noretusi kad butu geriau nufotografuota o ne nuretusuota...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 05 08 15:41)
o man patiko, kad ir retušuota:)+
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 05 08 15:55)
chukas norisas 4
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 05 08 17:01)
sky walkeris.... :)))))))))))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 05 08 18:23)
Puikus portretas
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 05 08 19:12)
Vyras(!)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 05 08 21:26)
Labai gerai su naturalia sviesa
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 05 08 23:30)
kvepia westernu ::}
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 05 08 23:45)
Smagus diedux
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 05 09 03:19)
ispudingai
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 05 09 18:01)
Puikūs jūsų portretai
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 05 09 20:46)
Čiūt ne čakas :D
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 05 09 22:34)
Kas jumi cia su tuo ceku pasidare? jau senai praeje tie "bajeriai" :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 05 09 23:42)
ėję praėję, bet pamatęs tą vesternišką žmogų pirmiausia apie jį pagalvojau :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 05 13 19:27)
:))))
|
|
| |
| |
 |
27.
(2010 07 27 14:30)
Puiku
|
|
| |