| |
 |
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 24 20:13)
Vargšai drugeliai :)
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 24 20:14)
pradėt nuo nemyli reiktų, kiek draugelių būtų išgelbėta. Pakliūsi žaliesiems į nemalonę.
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 24 20:18)
siaubas baubas! ir is kur tokios idejos kyla?! tikiuosi Jis ties tuo 'MYLI...' ir pabaigs :) +++
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 24 20:25)
..labai teisinga mintis, gali pritaikyt kur nori..:)
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 24 20:30)
5/rimai,Jus ,suprantate,kad che kopustinukai ,labai kenkejai "skaitau"
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 24 20:33)
sako iš jų sparnelių išeina arbata labai stimuliuojanti (nebandykite to pakartoti patys namuose;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 24 20:34)
maniako zaidimai :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 24 20:36)
..suprantu..na nekyla ranka ir man priėš kokį nors vabaliuką...nors uodai kartais negyvai užknisa...:))
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 24 20:39)
9/ai,rimai,biat grazhiai nupaishiau...nors...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 24 20:44)
...nors... ir nėra čia ko sukt galvos :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 24 20:50)
Juk jie kalbėt nemoka..., nepasakys :)))
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 24 20:52)
12/ai tada perpieshiu su Ramunem,jos ,"isheina" moka kalbet :-))))
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 24 20:56)
13/ taip taip, perpieškit su Ramune Kuriene, ji kalba
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 24 20:59)
13/14/ ;D
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 24 21:33)
darbuojatės vis Algimantai, saugot ką norit užauginti :)
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 24 21:33)
atrodo kad nemyli
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 24 21:44)
;))) pokštininkai
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 24 22:09)
Nupiesta tikrai gerai!!! :) gerai cia diskusija iki Kurienes issirutuliojo :) linksmai...
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 24 22:09)
kazhkaip pavasaris isibegejo, o aktualiuju pagal orus, erotishkuju motyvu ne nematyt . kaip chia taip?
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 24 22:11)
20/ nespauskite i kampa- "bus likas- bus ir vaikas"....:-)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 24 22:21)
myli vanyli :)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 25 08:14)
ui
13, 14/ :DD
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 25 10:06)
jo jo - Su kalbanciom Ramunem reik :D :D
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 25 11:13)
:)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 25 12:06)
kokis sadistas:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 25 12:38)
pagaliau į gamtą lekiam ir negaištam...+:D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 25 21:48)
geras :))
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 26 10:16)
manijakas anas drugiu kankintojas a cia toks tardymo budas :)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 26 23:56)
Na, įdomu, meilės pamokėlės...:)))penket...
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 04 27 08:07)
vat vat... realybė tokia tai...ir likimas su mumis kartais elgiasi taip, kaip p.Algimanto personažas - plėšo mums gyvenimo sparnus, burdamas "myli, nemyli.." :)
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 27 09:02)
Gerai, kad tas dėdė beveik be smegenų (smegenys kaip pupa). Gaila drugelių.
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 29 00:41)
Dieve, jis nežino ką daro........:)penket...
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 30 21:57)
Myli myli kaip nemyli ;)))
|
|
| |