Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Irmantas K.    (2009 04 24 20:12)  
:)
 
 
2. Arija    (2009 04 24 20:13)  
Vargšai drugeliai :)
 
 
3. Malvydas    (2009 04 24 20:14)  
pradėt nuo nemyli reiktų, kiek draugelių būtų išgelbėta. Pakliūsi žaliesiems į nemalonę.
 
 
4. Lina Gimbutaite    (2009 04 24 20:18)  
siaubas baubas! ir is kur tokios idejos kyla?! tikiuosi Jis ties tuo 'MYLI...' ir pabaigs :) +++
 
 
5. rimas sinkevicius    (2009 04 24 20:25)  
..labai teisinga mintis, gali pritaikyt kur nori..:)
 
 
6. Snaržas    (2009 04 24 20:30)  
5/rimai,Jus ,suprantate,kad che kopustinukai ,labai kenkejai "skaitau"
 
 
7. Kęstutis Šimatonis    (2009 04 24 20:33)  
sako iš jų sparnelių išeina arbata labai stimuliuojanti (nebandykite to pakartoti patys namuose;)
 
 
8. taj    (2009 04 24 20:34)  
maniako zaidimai :)
 
 
9. rimas sinkevicius    (2009 04 24 20:36)  
..suprantu..na nekyla ranka ir man priėš kokį nors vabaliuką...nors uodai kartais negyvai užknisa...:))
 
 
10. Snaržas    (2009 04 24 20:39)  
9/ai,rimai,biat grazhiai nupaishiau...nors...
 
 
11. rimas sinkevicius    (2009 04 24 20:44)  
...nors... ir nėra čia ko sukt galvos :)
 
 
12. R.K.D.    (2009 04 24 20:50)  
Juk jie kalbėt nemoka..., nepasakys :)))
 
 
13. Snaržas    (2009 04 24 20:52)  
12/ai tada perpieshiu su Ramunem,jos ,"isheina" moka kalbet :-))))
 
 
14. Malvydas    (2009 04 24 20:56)  
13/ taip taip, perpieškit su Ramune Kuriene, ji kalba
 
 
15. R.K.D.    (2009 04 24 20:59)  
13/14/ ;D
 
 
16. Daiva Kielė    (2009 04 24 21:33)  
darbuojatės vis Algimantai, saugot ką norit užauginti :)
 
 
17. Bebras    (2009 04 24 21:33)  
atrodo kad nemyli
 
 
18. Monika Krišinaitė    (2009 04 24 21:44)  
;))) pokštininkai
 
 
19. Lina Gimbutaite    (2009 04 24 22:09)  
Nupiesta tikrai gerai!!! :) gerai cia diskusija iki Kurienes issirutuliojo :) linksmai...
 
 
20. Marijus *Bružila    (2009 04 24 22:09)  
kazhkaip pavasaris isibegejo, o aktualiuju pagal orus, erotishkuju motyvu ne nematyt . kaip chia taip?
 
 
21. Snaržas    (2009 04 24 22:11)  
20/ nespauskite i kampa- "bus likas- bus ir vaikas"....:-)
 
 
22. ELO    (2009 04 24 22:21)  
myli vanyli :)
 
 
23. Patieška    (2009 04 25 08:14)  
ui
13, 14/ :DD
 
 
24. Pipiru Pieva    (2009 04 25 10:06)  
jo jo - Su kalbanciom Ramunem reik :D :D
 
 
25. Olga Vaikas    (2009 04 25 11:13)  
:)
 
 
26. Kriste P.    (2009 04 25 12:06)  
kokis sadistas:)
 
 
27. birute kurtinaitiene    (2009 04 25 12:38)  
pagaliau į gamtą lekiam ir negaištam...+:D
 
 
28. Inga Inge    (2009 04 25 21:48)  
geras :))
 
 
29. Vitas    (2009 04 26 10:16)  
manijakas anas drugiu kankintojas a cia toks tardymo budas :)
 
 
30. Raimonda Sutkuvienė    (2009 04 26 23:56)  
Na, įdomu, meilės pamokėlės...:)))penket...
 
 
31. mūza    (2009 04 27 08:07)  
vat vat... realybė tokia tai...ir likimas su mumis kartais elgiasi taip, kaip p.Algimanto personažas - plėšo mums gyvenimo sparnus, burdamas "myli, nemyli.." :)
 
 
32. Mindaugas Bernatonis    (2009 04 27 09:02)  
Gerai, kad tas dėdė beveik be smegenų (smegenys kaip pupa). Gaila drugelių.
 
 
33. Raimonda Sutkuvienė    (2009 04 29 00:41)  
Dieve, jis nežino ką daro........:)penket...
 
 
34. Tomas Krišinas    (2009 04 30 21:57)  
Myli myli kaip nemyli ;)))
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 79
Vidurkis: 4.76
Vertino vartotojų:   32
Žiūrėta kartų:   1875
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00012
001616
1002 3
(balsai vėluoja viena para)