Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

Arkitektas SnaržaS

 
1. ...    (2009 04 22 19:59)  
idomiai 5
 
 
2. Kęstutis Šimatonis    (2009 04 22 20:04)  
kurio stogo, Algimantai ;?))
 
 
3. Snaržas    (2009 04 22 20:05)  
2/ KE-akivaizdu,"skaitau" ...:-)
 
 
4. Kęstutis Šimatonis    (2009 04 22 20:09)  
3. labai atsakingo ir subtilaus darbo ėmėtės, linkiu gerų rezultatų ;)
 
 
5. Alexandr    (2009 04 22 20:20)  
!+
 
 
6. GintarasM    (2009 04 22 20:31)  
stogas, matos, nenučiuožęs, kam ta renovacija, nebent pavasris įpūtė norus šiek tiek atsinaujint, kaip sakant, kosmetinio remonto idėją pametėjo :)))
 
 
7. Kriste P.    (2009 04 22 20:44)  
geros garbanos
 
 
8. Ramune M.S.    (2009 04 22 20:55)  
o architekturishkai
 
 
9. Snaržas    (2009 04 22 20:58)  
8/ jo,barokas velyvasisis....:-)
 
 
10. Aloyzas Stakelė    (2009 04 22 21:11)  
Galbut renovacija viriausybe kompensuos keleta procentu :)
As sponsoriauju 5 :)
 
 
11. Snaržas    (2009 04 22 21:19)  
10,specialiai paimsiu,Aloyzai,liniuote ir ishmatuosiu,kokio ilgio plauka ,Jus su kompensacija prisidejote :-)
 
 
12. Petras T.    (2009 04 22 21:23)  
po renovacijos į Pjerą Rišarą padabnas ... :)
 
 
13. Valentinas Pečininas    (2009 04 22 21:51)  
Daug kam jau reikia stoga tvarkyti vasarai artejant :) +5
 
 
14. Patieška    (2009 04 22 22:03)  
O kai kam ir kapitalinės visko renovacijos, ba fasado padažymas nebe visada paslepia vidaus broką...čia taip bendrai "gilūs" pamąstymai.

Suktai čia viskas. +5 :))
 
 
15. Snaržas    (2009 04 22 22:13)  
14/Audra J.",skaitote",kad beviltishka kai kam,...8-P
 
 
16. Patieška    (2009 04 22 22:23)  
15/ neskaitau :P
 
 
17. Daiva Kielė    (2009 04 22 22:32)  
nu šauni renovacija, tinka ;)
 
 
18. AM    (2009 04 22 22:43)  
a cerpes nubyrejo, kad stogarenovuot reikia? :)
 
 
19. Monika Krišinaitė    (2009 04 22 22:51)  
Kokios stogo garbanos :))
 
 
20. R.K.D.    (2009 04 22 23:00)  
Ševeliūroskorekcija :)))
 
 
21. Bebras    (2009 04 23 08:26)  
jo laiks kirptis :)
 
 
22. Antanas M    (2009 04 23 09:18)  
cha
 
 
23. Mindaugas Bernatonis    (2009 04 23 09:55)  
Aktuali tokia nūdieną.
 
 
24. VG    (2009 04 23 12:34)  
Is kur pas tamsta tiek daug kurybos?:) Labai grazu! +5
 
 
25. Snaržas    (2009 04 23 12:38)  
24/Miela VG,kartais labai noriu valgyti,tad tenka" kurti" ;-)
 
 
26. Rolandas Butkevičius    (2009 04 23 12:50)  
Panašius į save geriausiai sekasi tau piešt :)
 
 
27. Lina Gimbutaite    (2009 04 23 13:19)  
super duper suraitymai uzraitymai!!!labai patiko garbaneles :) pavasareja :)++++
 
 
28. Gintaras Vitulskis    (2009 04 23 13:50)  
Stogo renovuot nereikia, pernelyg jis ir taip gražus:D+
 
 
29. Vinile    (2009 04 23 14:18)  
pavasariskai taip.. renovuojasi... ;)
 
 
30. Olga Vaikas    (2009 04 23 16:38)  
jačiasi pavasaris Jūsų plaukuose :)
 
 
31. Raimonda Sutkuvienė    (2009 04 23 16:57)  
Gerai būtų renovuot, nes garbanėlės
jau primena tvorelę...:))))
Na ir fantazija!!!!!.penke....
 
 
32. Bitė Maja    (2009 04 23 19:45)  
Pavasario proga:)o kas finansuoja?nepigiai šiais laikais kainuoja ta renovacija...
 
 
33. DB    (2009 04 27 20:25)  
Dar vienas nenuginčijamas Tučkus... Jau pabodo tos "žirgo galvos".
 
 
34. DB    (2009 04 27 20:27)  
Kartais nebijokim pasakyti: karalius nuogas!
 
 
35. Snaržas    (2009 04 27 20:48)  
34/hmmmmmmmmmm:-/
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 92
Vidurkis: 4.63
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2001
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
00005
221221
2001 1
(balsai vėluoja viena para)