| |
 |
1.
(2009 04 22 19:59)
idomiai 5
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 22 20:04)
kurio stogo, Algimantai ;?))
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 22 20:05)
2/ KE-akivaizdu,"skaitau" ...:-)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 22 20:09)
3. labai atsakingo ir subtilaus darbo ėmėtės, linkiu gerų rezultatų ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 22 20:31)
stogas, matos, nenučiuožęs, kam ta renovacija, nebent pavasris įpūtė norus šiek tiek atsinaujint, kaip sakant, kosmetinio remonto idėją pametėjo :)))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 22 20:44)
geros garbanos
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 22 20:55)
o architekturishkai
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 22 20:58)
8/ jo,barokas velyvasisis....:-)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 22 21:11)
Galbut renovacija viriausybe kompensuos keleta procentu :)
As sponsoriauju 5 :)
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 22 21:19)
10,specialiai paimsiu,Aloyzai,liniuote ir ishmatuosiu,kokio ilgio plauka ,Jus su kompensacija prisidejote :-)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 22 21:23)
po renovacijos į Pjerą Rišarą padabnas ... :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 22 21:51)
Daug kam jau reikia stoga tvarkyti vasarai artejant :) +5
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 22 22:03)
O kai kam ir kapitalinės visko renovacijos, ba fasado padažymas nebe visada paslepia vidaus broką...čia taip bendrai "gilūs" pamąstymai.
Suktai čia viskas. +5 :))
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 22 22:13)
14/Audra J.",skaitote",kad beviltishka kai kam,...8-P
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 22 22:23)
15/ neskaitau :P
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 22 22:32)
nu šauni renovacija, tinka ;)
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 22 22:43)
a cerpes nubyrejo, kad stogarenovuot reikia? :)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 22 22:51)
Kokios stogo garbanos :))
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 22 23:00)
Ševeliūroskorekcija :)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 23 08:26)
jo laiks kirptis :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 23 09:18)
cha
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 23 09:55)
Aktuali tokia nūdieną.
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 23 12:34)
Is kur pas tamsta tiek daug kurybos?:) Labai grazu! +5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 23 12:38)
24/Miela VG,kartais labai noriu valgyti,tad tenka" kurti" ;-)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 23 12:50)
Panašius į save geriausiai sekasi tau piešt :)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 23 13:19)
super duper suraitymai uzraitymai!!!labai patiko garbaneles :) pavasareja :)++++
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 23 13:50)
Stogo renovuot nereikia, pernelyg jis ir taip gražus:D+
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 23 14:18)
pavasariskai taip.. renovuojasi... ;)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 23 16:38)
jačiasi pavasaris Jūsų plaukuose :)
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 04 23 16:57)
Gerai būtų renovuot, nes garbanėlės
jau primena tvorelę...:))))
Na ir fantazija!!!!!.penke....
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 23 19:45)
Pavasario proga:)o kas finansuoja?nepigiai šiais laikais kainuoja ta renovacija...
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 27 20:25)
Dar vienas nenuginčijamas Tučkus... Jau pabodo tos "žirgo galvos".
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 27 20:27)
Kartais nebijokim pasakyti: karalius nuogas!
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 04 27 20:48)
34/hmmmmmmmmmm:-/
|
|
| |