Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

... arba pirmasis Paberžė kiaušnis, gal...

 
1. Arvydas Venclovas    (2009 04 09 21:51)  
...smagus įrankis... :D
 
 
2.    (2009 04 09 21:52)  
na, nežinau, nežinau...
 
 
3. R.K.D.    (2009 04 09 22:02)  
Matote kokie Paberžėj... :)
 
 
4. Bebras    (2009 04 09 22:19)  
Aha, kiausiai buvo akmenys, is kuriu suskaldes pastate pili :)
 
 
5. Tomas Krišinas    (2009 04 09 22:47)  
Iš lukšto kepurę pasidarė :)))
 
 
6. Sau    (2009 04 09 22:54)  
linkstantis plaktuko kotas ir linkstantys ginklai...oij...o dar saugaus ir vertybinio kiaušio vizija ...:)))) mano psichologas man taip atvirai kalbėti neleistų... shuchiu ja ...;))
 
 
7. Snaržas    (2009 04 09 22:56)  
6/ Sauliau,Jus _razbaininkas....
 
 
8. Sau    (2009 04 09 22:59)  
nu nia ash tik su jumoristu bandau biandrauty...
 
 
9. Vitas    (2009 04 10 00:45)  
Kietų kiaušiukų būta tais laikais :)
 
 
10. Petras T.    (2009 04 10 07:12)  
:))
 
 
11. Arija    (2009 04 10 08:04)  
Net plaktukas sulinko :))
 
 
12. Kęstutis Šimatonis    (2009 04 10 11:51)  
Su artėjančiom, Algimantai :)
Gražių, linksmų, saulėtų, nuotaikingų !
 
 
13. mūza    (2009 04 10 12:23)  
spalvingų ir kietų tų Paberžė... ;)))
ir saulėtų šventinių dienų ! :)
 
 
14. Snaržas    (2009 04 10 13:57)  
12/achiu ,bet che ne mano shvente ,che visu LDK Vytauto palikuoniu shvente.ko gro.gal :-)
 
 
15. Daiva Kielė    (2009 04 10 15:38)  
jo nei plikom rankom, nei su tokiais įrankiais neįveikiami :) Su Algimantai artėjančiom :)
 
 
16. Vinile    (2009 04 10 18:58)  
tvirtas margutis... :) su artejanciom!
 
 
17. Raimonda Sutkuvienė    (2009 04 10 19:10)  
Tikras metalistas...:)))
 
 
18. Gintaras Vitulskis    (2009 04 10 20:15)  
tvirtas tas "Faberžė" - Paberžės kiaušinis:)+
 
 
19. Knapsas    (2009 04 10 21:19)  
"Paberze" uzmuse.
 
 
20. Gintautas Berzinskas    (2009 04 11 22:20)  
Megdavo megdavo! Prisimenu, kai buvau mazas, jis rytais kartais atnesdavo man pusrycius i lova: kiausiniene kepta su pomidorais ir pabarstyta svieziais krapais. Ir pasnibzdedavo i ausi: tokio skanumyno nesi dar valges... Kelkis
 
 
21. GintarasM    (2009 04 12 00:51)  
Tvirtų margučių :)
 
 
22. rimas sinkevicius    (2009 04 12 14:38)  
..turbojadernoejaico...:)...šiandie pirmas kultas kiaušis buvo baltas..:)...su šventėm, Algimantai!
 
 
23. Olga Vaikas    (2009 04 12 17:26)  
su Sv. Velykom, Algimantai!
 
 
24. Patieška    (2009 04 12 22:25)  
SU ! :)
 
 
25. GintarasM    (2009 04 13 12:46)  
man rodos, Algimantai, sensacija kvepia, tokias šaknis atkapstei - Peter Carl Fabergé pasirodo iš tiesų Paberžinis :)))
 
 
26. Alexandr    (2009 04 13 21:31)  
!+
 
 
27. birute kurtinaitiene    (2009 04 13 21:47)  
Gerai, Algimantai, truputėlį net istorijos puslapį pavarčiau .....:D
 
 
28. Snaržas    (2009 04 13 22:01)  
27/ kaip pagalvoju birute,taip istorija ir turteja...niekas taip senai nebutu zhinojes Palangos pliazhu,jei pav.ne Birute...;-)
 
 
29. Kriste P.    (2009 04 14 15:06)  
:) šaunus raitelis, Jumei pačiam tokia apranga tiktų:D
 
 
30. Inga Inge    (2009 04 14 17:01)  
nuotaikingas tas Gediminas :D
 
 
31. Julius Venslovas    (2009 04 15 11:39)  
+
 
 
32. Rolandas Butkevičius    (2009 04 15 17:00)  
puikiai..
 
 
33. Ramune M.S.    (2009 04 15 18:42)  
genialu
 
 
34. Irmantas K.    (2009 04 15 20:55)  
:)
 
 
35. M. Adam    (2009 04 16 12:48)  
eeeeeee +5
 
 
36. Snaržas    (2009 04 16 12:54)  
35/ jaaaa ol :-)
 
 
37. Vytautas Vitkauskas    (2009 04 17 22:04)  
:DD Puikiai tiek atlikimas, tiek pavadinimas
 
 
38. Monika Krišinaitė    (2009 04 18 13:05)  
;DD gera :))
 
 
39. VG    (2009 04 20 13:01)  
Na visi jusu darbai vienodai geri, tokia praktika ilga duoda ir gera rezultata. Puiku!
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 84
Vidurkis: 4.67
Vertino vartotojų:   37
Žiūrėta kartų:   2342
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20022
100814
0002 6
(balsai vėluoja viena para)