| |
 |
1.
(2009 04 09 21:51)
...smagus įrankis... :D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 09 21:52)
na, nežinau, nežinau...
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 09 22:02)
Matote kokie Paberžėj... :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 09 22:19)
Aha, kiausiai buvo akmenys, is kuriu suskaldes pastate pili :)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 09 22:47)
Iš lukšto kepurę pasidarė :)))
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 09 22:54)
linkstantis plaktuko kotas ir linkstantys ginklai...oij...o dar saugaus ir vertybinio kiaušio vizija ...:)))) mano psichologas man taip atvirai kalbėti neleistų... shuchiu ja ...;))
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 09 22:56)
6/ Sauliau,Jus _razbaininkas....
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 09 22:59)
nu nia ash tik su jumoristu bandau biandrauty...
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 04 10 00:45)
Kietų kiaušiukų būta tais laikais :)
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 10 07:12)
:))
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 10 08:04)
Net plaktukas sulinko :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 10 11:51)
Su artėjančiom, Algimantai :)
Gražių, linksmų, saulėtų, nuotaikingų !
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 10 12:23)
spalvingų ir kietų tų Paberžė... ;)))
ir saulėtų šventinių dienų ! :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 10 13:57)
12/achiu ,bet che ne mano shvente ,che visu LDK Vytauto palikuoniu shvente.ko gro.gal :-)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 10 15:38)
jo nei plikom rankom, nei su tokiais įrankiais neįveikiami :) Su Algimantai artėjančiom :)
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 10 18:58)
tvirtas margutis... :) su artejanciom!
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 10 19:10)
Tikras metalistas...:)))
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 10 20:15)
tvirtas tas "Faberžė" - Paberžės kiaušinis:)+
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 10 21:19)
"Paberze" uzmuse.
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 11 22:20)
Megdavo megdavo! Prisimenu, kai buvau mazas, jis rytais kartais atnesdavo man pusrycius i lova: kiausiniene kepta su pomidorais ir pabarstyta svieziais krapais. Ir pasnibzdedavo i ausi: tokio skanumyno nesi dar valges... Kelkis
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 12 00:51)
Tvirtų margučių :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 12 14:38)
..turbojadernoejaico...:)...šiandie pirmas kultas kiaušis buvo baltas..:)...su šventėm, Algimantai!
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 12 17:26)
su Sv. Velykom, Algimantai!
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 12 22:25)
SU ! :)
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 13 12:46)
man rodos, Algimantai, sensacija kvepia, tokias šaknis atkapstei - Peter Carl Fabergé pasirodo iš tiesų Paberžinis :)))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 13 21:31)
!+
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 13 21:47)
Gerai, Algimantai, truputėlį net istorijos puslapį pavarčiau .....:D
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 13 22:01)
27/ kaip pagalvoju birute,taip istorija ir turteja...niekas taip senai nebutu zhinojes Palangos pliazhu,jei pav.ne Birute...;-)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 14 15:06)
:) šaunus raitelis, Jumei pačiam tokia apranga tiktų:D
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 14 17:01)
nuotaikingas tas Gediminas :D
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 15 17:00)
puikiai..
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 15 18:42)
genialu
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 15 20:55)
:)
|
|
| |
| |
 |
35.
(2009 04 16 12:48)
eeeeeee +5
|
|
| |
| |
 |
36.
(2009 04 16 12:54)
35/ jaaaa ol :-)
|
|
| |
| |
 |
37.
(2009 04 17 22:04)
:DD Puikiai tiek atlikimas, tiek pavadinimas
|
|
| |
| |
 |
38.
(2009 04 18 13:05)
;DD gera :))
|
|
| |
| |
 |
39.
(2009 04 20 13:01)
Na visi jusu darbai vienodai geri, tokia praktika ilga duoda ir gera rezultata. Puiku!
|
|
| |