Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___


 
1. Snaržas    (2009 04 02 13:10)  
taip ,buna...
 
 
2. Laura Gedžiūnaitė    (2009 04 02 13:45)  
nezinau tinkamesnio zodzio uz nuostbu!
 
 
3. Daiva Kielė    (2009 04 02 14:08)  
įdomus darbas
 
 
4. Kriste P.    (2009 04 02 15:14)  
kaip visada nepakarojamas darbas....bent vieną iš Tavo darbų mielai priglausčiau pas save:)
 
 
5. Rolandas Butkevičius    (2009 04 02 15:27)  
4/ Šitas Švedijos Karališkojoj galerijoj kabo Osle, tai jau negaliu atimt dabar.. deja..
 
 
6. Kriste P.    (2009 04 02 15:28)  
5.Tai aš gi nebūtinai apie šitą:) ale garbingoj vietoj kabo:) jis vertas to
 
 
7. Rolandas Butkevičius    (2009 04 02 15:36)  
o, tą "Buda ištiesia tūkstančius rankų", jau Obama užsisakė, tai vėl neišeina nieko. Norėjau Medvedevui perleist, bet Rusijos biudžete tiek pinigų nėr, tai Obama sakė nupirks..
 
 
8. Quintas    (2009 04 02 16:22)  
vis delto lyg aukstosios materijos tvarinys. Tartum tukstanciai akiu karpo tave is visu pusiu
 
 
9. Mindaugas SNARSKIS    (2009 04 02 16:27)  
5
 
 
10. GintarasM    (2009 04 02 16:36)  
5/7/ :)
patiko
 
 
11. Arija    (2009 04 02 16:43)  
Labai įdomus darbas
 
 
12. Kristina Pet    (2009 04 02 17:35)  
gražiai..
 
 
13. Kriste P.    (2009 04 02 17:53)  
7.Stalkeri, niu jo, pas tavi ir klientai....tai man nėr šansų net natūroj pamatyt...
 
 
14. Rolandas Butkevičius    (2009 04 02 18:01)  
neverk, Kriste P, šansų yra. Kai bus badas už duonos kepaliuką bet kurį tau atiduosiu :)
 
 
15. Alla Poletaeva    (2009 04 02 19:56)  
oho - tai jau beveik ikona....
 
 
16. Imantas R.    (2009 04 02 22:24)  
Idomus, patiko
 
 
17. Vinile    (2009 04 02 22:41)  
mistiskai veikiantis...
 
 
18. Ramūnas Snarskis    (2009 04 02 22:52)  
mistiška+5
 
 
19. Mindaugas Buivydas    (2009 04 02 23:06)  
faina
 
 
20. Henrikas Lesniakas    (2009 04 03 07:44)  
Gera jūsų tapyba, 5
 
 
21. birute kurtinaitiene    (2009 04 03 09:48)  
prie tokių darbų ir aš medituoju...duočiau 2 kepalus, kol dar turiu....:D
 
 
22. Alexandr    (2009 04 03 09:49)  
!+
 
 
23. Hermis Preikštas    (2009 04 03 10:22)  
įtaigu, ir kompozicija įdomi
 
 
24. Kriste P.    (2009 04 03 11:03)  
Stalkeri, ot koks:) už duoną tikrai neapsimoka tokį duoti:) jie nuostabūs...šaunu tokį talentą turėt
 
 
25. Rolandas Butkevičius    (2009 04 03 16:16)  
24/Jei rimtai sumąstysi įsigyt kokį darbą, atvažiuok ir išsirinksi. No problem.. Švedai ne visus dar išpirko, buvau keletą užspaudęs :)
 
 
26. Hermis Preikštas    (2009 04 03 20:51)  
jaučiu kūdroj tokią tendeciją (beje, kaip ir gyvenime) : išpuoselėto skonio žmonės greit persisotina gerais kūriniais, juos reikia nuolat stebint
 
 
27. Miškų Deivė    (2009 04 04 10:33)  
toks nuostabsu darbas,ir įvertinimas sakyčiau tikrai geresnsi tūrėtu būti((:
Toks subtilus darbas, malonu jį nagrinėti.puiku(:
 
 
28. Laura Gedžiūnaitė    (2009 04 04 12:39)  
As jau komentavau, bet...na neprasieina pro sali, pro si darba ...NUOSTABU!!! :)
 
 
29. Kriste P.    (2009 04 04 22:03)  
25. Stalkeri, spaudike tu:) a kur važiuot reiktų?:)
 
 
30. Laura Gedžiūnaitė    (2009 04 04 22:57)  
29/ ahaaaa...as ir noreciau, isigyti...
 
 
31. Rolandas Butkevičius    (2009 04 05 10:31)  
fabuose gyvenu, jei rimtai. Tel 863376395
 
 
32. Kriste P.    (2009 04 06 20:55)  
31.o aš Viršuluos:D
 
 
33. Gintaras Vitulskis    (2009 04 10 20:05)  
31,32/ gražiai čia pasišnekėjot:)))) Įdomus darbas, reikės kokį iš Putino nupirkti:D+
 
 
34. Bebras    (2009 04 19 11:34)  
ant piesimo patrauke
 
 

Piešiniai ir kita
Taškai: 78
Vidurkis: 4.62
Vertino vartotojų:   36
Žiūrėta kartų:   763
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
20033
111119
0111 2
(balsai vėluoja viena para)