| |
 |
1.
(2009 04 02 13:10)
taip ,buna...
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 04 02 13:45)
nezinau tinkamesnio zodzio uz nuostbu!
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 04 02 14:08)
įdomus darbas
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 04 02 15:14)
kaip visada nepakarojamas darbas....bent vieną iš Tavo darbų mielai priglausčiau pas save:)
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 04 02 15:27)
4/ Šitas Švedijos Karališkojoj galerijoj kabo Osle, tai jau negaliu atimt dabar.. deja..
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 04 02 15:28)
5.Tai aš gi nebūtinai apie šitą:) ale garbingoj vietoj kabo:) jis vertas to
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 04 02 15:36)
o, tą "Buda ištiesia tūkstančius rankų", jau Obama užsisakė, tai vėl neišeina nieko. Norėjau Medvedevui perleist, bet Rusijos biudžete tiek pinigų nėr, tai Obama sakė nupirks..
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 04 02 16:22)
vis delto lyg aukstosios materijos tvarinys. Tartum tukstanciai akiu karpo tave is visu pusiu
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 04 02 16:36)
5/7/ :)
patiko
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 04 02 16:43)
Labai įdomus darbas
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 04 02 17:35)
gražiai..
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 04 02 17:53)
7.Stalkeri, niu jo, pas tavi ir klientai....tai man nėr šansų net natūroj pamatyt...
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 04 02 18:01)
neverk, Kriste P, šansų yra. Kai bus badas už duonos kepaliuką bet kurį tau atiduosiu :)
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 04 02 19:56)
oho - tai jau beveik ikona....
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 04 02 22:24)
Idomus, patiko
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 04 02 22:41)
mistiskai veikiantis...
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 04 02 22:52)
mistiška+5
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 04 02 23:06)
faina
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 04 03 07:44)
Gera jūsų tapyba, 5
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 04 03 09:48)
prie tokių darbų ir aš medituoju...duočiau 2 kepalus, kol dar turiu....:D
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 04 03 09:49)
!+
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 04 03 10:22)
įtaigu, ir kompozicija įdomi
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 04 03 11:03)
Stalkeri, ot koks:) už duoną tikrai neapsimoka tokį duoti:) jie nuostabūs...šaunu tokį talentą turėt
|
|
| |
| |
 |
25.
(2009 04 03 16:16)
24/Jei rimtai sumąstysi įsigyt kokį darbą, atvažiuok ir išsirinksi. No problem.. Švedai ne visus dar išpirko, buvau keletą užspaudęs :)
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 04 03 20:51)
jaučiu kūdroj tokią tendeciją (beje, kaip ir gyvenime) : išpuoselėto skonio žmonės greit persisotina gerais kūriniais, juos reikia nuolat stebint
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 04 10:33)
toks nuostabsu darbas,ir įvertinimas sakyčiau tikrai geresnsi tūrėtu būti((:
Toks subtilus darbas, malonu jį nagrinėti.puiku(:
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 04 12:39)
As jau komentavau, bet...na neprasieina pro sali, pro si darba ...NUOSTABU!!! :)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 04 04 22:03)
25. Stalkeri, spaudike tu:) a kur važiuot reiktų?:)
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 04 04 22:57)
29/ ahaaaa...as ir noreciau, isigyti...
|
|
| |
| |
 |
31.
(2009 04 05 10:31)
fabuose gyvenu, jei rimtai. Tel 863376395
|
|
| |
| |
 |
32.
(2009 04 06 20:55)
31.o aš Viršuluos:D
|
|
| |
| |
 |
33.
(2009 04 10 20:05)
31,32/ gražiai čia pasišnekėjot:)))) Įdomus darbas, reikės kokį iš Putino nupirkti:D+
|
|
| |
| |
 |
34.
(2009 04 19 11:34)
ant piesimo patrauke
|
|
| |