| |
 |
1.
(2009 03 24 00:29)
Ledynmetis..
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 24 00:47)
Gal ir neblogai, +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 24 01:34)
nedaug to džiaugsmo, kai ausyse švilpia...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 24 02:51)
arčiau kūdros :)
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 24 05:07)
Nuotaikingai :)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 24 08:27)
su gyvenimo dziaugsmo nuotaika, geras darbas
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 24 08:29)
Kiek gali džiaugtis, sušals :)))
ger yr...
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 24 08:52)
Šaltoka turėjo būti pozuotojai, bet nuotrauka tikrai gavosi šilta...
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 24 09:09)
"smaližė" :))
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 24 10:05)
kur cia tiek ledo :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 24 10:08)
smagiai :)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 24 10:21)
oho kokie ledynai++
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 24 11:19)
Gaiviai salta...
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 24 14:03)
faina
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 24 16:34)
smagi foto
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 24 16:44)
....garžu....nepabuvau šiemet prie jūros žiemą...nors pasižiūrėjau....:)))
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 24 17:19)
Noriu prie jūros šią nuotrauką pamačius ;) net ir tokiu oru :)
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 24 23:00)
:) +
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
24.
(2009 03 26 23:37)
vėjuota nuotaika ;)
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
26.
(2009 03 28 16:44)
+grazu:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2009 04 21 00:51)
vėjuota :) šaunuoliai
|
|
| |
| |
 |
28.
(2009 04 21 00:51)
tik dešinėje palikčiau vietos
|
|
| |
| |
 |
29.
(2009 05 16 09:39)
nuotaikinai]
|
|
| |
| |
 |
30.
(2009 10 25 17:42)
Gera nuotaika. Nors, įtariu, vėliau daug karštos arbatos kartu gėrėte, kad atsitirpdyt... :-)
|
|
| |