| |
 |
1.
(2009 03 21 17:44)
mhm...?
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 21 17:47)
Gražu
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 21 17:59)
vyrui didziausias izeidimas - kvalys , gi moteriskei , kad negrazi . ok !
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 21 18:29)
gražiai..
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 21 18:45)
stilingai
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 21 19:04)
o kvailio nesimato...
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 21 20:17)
stovėti ramiai, žiurėti belekur tolyn
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 21 21:39)
ale tamstos tamsumas :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 21 21:58)
Buciuoju... :*
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 21 22:40)
labai fainas darbukas
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 21 23:15)
dailiai :)
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 22 00:32)
Pamates tokia moteri, gali ne tik bucinio uzsinoret ...;)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 22 08:30)
puikiai pažvelgta į moters esmę
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 22 09:02)
grazhus nickas
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 22 12:10)
pamenu tą pojūtį:DDD o jie kartais tikrai tikri kvailiai būna;)))))
|
|
| |
| |
 |
16.
(2009 03 22 14:17)
"Pabučiuok mane, kvaily" tai apie vampyrišką apsirengimo stilių
;))
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 23 09:49)
mano tobulas monitorius rodo kad papai shviesesni uzh veideli. Kaip tokiu nepabuchiuosi? Shioje foto matau Zhaneta. Jos potrauki subtilybems ir detalems. Kas paverchia kadra ne sekundiniu momentiniu. I ji reikia isizhiureti nusineshti i atminti - pajusti. Isikasti i lupa bezhiurint i duobutes zhemiau smakro. Nusishypsoti. Rankose - drovumas. Lupose - sustinges laukimas. Bet ar tikrai buchinio? Zhaneta your turn.
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 23 14:48)
8/netiesa, - blondine
15/ :)
16/taigi
17/atsakyma sau zinau. o klausima ir as turiu - Petruska, kodel tokia rekomendacija??:)
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 24 19:01)
Gerai
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 25 11:19)
18. Pasidalinkite.
|
|
| |