| |
 |
1.
(2007 06 27 18:28)
wo koks jaunikis:) reik gal man toki uzsiaugyti?:D
|
|
| |
| |
 |
2.
(2007 06 27 18:50)
:-)
I like it !
|
|
| |
| |
 |
3.
(2007 06 27 19:13)
nu gerai:)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2007 06 27 19:17)
Sauliau Arlauskai `ash pirmesnis pastebejau...!!!!!!!!
|
|
| |
| |
 |
5.
(2007 06 27 19:35)
Ei, vyrukai... ginčas veltui:) Pati pirmoji pastebėjau aš!
|
|
| |
| |
 |
6.
(2007 06 27 19:44)
Brolienes -ne vshchiot !!!!! ):-O
|
|
| |
| |
 |
7.
(2007 06 27 20:17)
faina....gerai kad tos rankos yra...saugumo priduoda ;)
|
|
| |
| |
 |
8.
(2007 06 27 20:53)
perfrazuojant senos dainos zodzius.. plaukuotosios supynes.. xixi :)
fainas kadras :)
Kriste, go for it! ;)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2007 06 27 21:06)
Man jis savo gyvumu Girdvaini Pinciuko vaidmenyje primena :) Tiesiai i plaukuotas Jurgos rankas :) Ups. Atrodo viska apverciau :)
Nusisypsokit. Siandien sypsenu diena.
|
|
| |
| |
 |
10.
(2007 06 27 22:42)
Zaneta, labai gerai! Israiskingas darbas, su nuotaika, siltas, uz save kalbantis...nu ka cia dar? Gyvas!!! Kokybe irgi liuks!
|
|
| |
| |
 |
11.
(2007 06 27 22:47)
o jeigu rankų dar truputį nurėžus ? man atrodo geriau, +++
|
|
| |
| |
 |
12.
(2007 06 27 23:12)
Petras ko gero teisus, pasiziurejau, tas truputis kazkaip stipriai keicia vaizda. Bet tame ir geris, tam ir komentarai, pastabos, kitam kartui atidziau pasiziuret...
|
|
| |
| |
 |
13.
(2007 06 28 00:10)
"Mama, as pati tave pasirinkau", sako man dukra. "Tu ejai, o as is dangaus paziurejau ir paprasiau, kad mane pas tave atsiustu". Saldu.....?
... Sios nuotraukos idejima i kudra siandien inspiravo Matelio dokumentinis filmas apie sergancius vaikus. Kas mate, supras ka norejau pasakyti...
Aciu:)
|
|
| |
| |
 |
14.
(2007 06 28 01:07)
spaudziam 5.
|
|
| |
| |
 |
15.
(2007 06 28 03:33)
Negi visada turi būt viskas rūgštu ar blogai? 5
|
|
| |
| |
 |
16.
(2007 06 28 06:45)
Man atrodo ,kad che visi *spaudzhiam+5* uzh autoriaus varda :-(
|
|
| |
| |
 |
17.
(2007 06 28 07:49)
+5
|
|
| |
| |
 |
18.
(2007 06 28 11:14)
Nuostabi nuotrauka seimos albumui. Labai grazus berniukas:)).
|
|
| |
| |
 |
19.
(2007 06 28 12:51)
super! ;)
|
|
| |
| |
 |
20.
(2007 06 28 13:25)
Mazasis princas... :)
|
|
| |
| |
 |
21.
(2007 06 28 13:57)
matelio filme buvo rodoma vaiku stiprybe gyvenimo isbandymams.
o cia as matau sveka, zavu vaika, su sypsena, kuri pazista gyvenima be skausmo.
Bet kurio atveju zavinga nuotrauka;]]
|
|
| |
| |
 |
22.
(2007 06 28 14:03)
filmas giliai sukrete...po jo norejosi kazko sviesaus, kaip Tu Ugne sakai - "gyvenimo be skausmo":)
|
|
| |
| |
 |
23.
(2007 06 28 15:57)
iš serijos apie kiča nuotraukuose :)
Nuotraukos nevertinu
Sasajos su Matelio filnu man asmeniskai namatamos... o berniukas grazus ir laimingas :) Sekmes
|
|
| |
| |
 |
24.
(2007 06 28 16:04)
superman'as išgelbės visatą!
+5
|
|
| |
| |
 |
25.
(2007 06 28 17:59)
super darbas:)))))))))))))))
|
|
| |
| |
 |
26.
(2007 06 29 18:51)
:)
|
|
| |
| |
 |
27.
(2007 06 30 12:40)
+5
|
|
| |
| |
 |
28.
(2007 08 04 19:08)
Tikras džiaugsmelis atsispindintis puikioje nuotraukoje.
:)
|
|
| |
| |
 |
29.
(2007 08 21 10:57)
pavojinga taip su vaikais zaisti... bet nuotaika puiki!
|
|
| |
| |
 |
30.
(2007 10 27 01:00)
jega :)) sitas man patiko ir kitam tinklapy :-)
|
|
| |