Ankstesnė fotografija    Sekanti fotografija  
___

:)

 
1. Kriste P.    (2007 06 27 18:28)  
wo koks jaunikis:) reik gal man toki uzsiaugyti?:D
 
 
2. Snaržas    (2007 06 27 18:50)  
:-)
I like it !
 
 
3. Saulius Arlauskas    (2007 06 27 19:13)  
nu gerai:)
 
 
4. Snaržas    (2007 06 27 19:17)  
Sauliau Arlauskai `ash pirmesnis pastebejau...!!!!!!!!
 
 
5. VV    (2007 06 27 19:35)  
Ei, vyrukai... ginčas veltui:) Pati pirmoji pastebėjau aš!
 
 
6. Snaržas    (2007 06 27 19:44)  
Brolienes -ne vshchiot !!!!! ):-O
 
 
7. Inga Jankauskaitė    (2007 06 27 20:17)  
faina....gerai kad tos rankos yra...saugumo priduoda ;)
 
 
8. geriuArbata    (2007 06 27 20:53)  
perfrazuojant senos dainos zodzius.. plaukuotosios supynes.. xixi :)
fainas kadras :)

Kriste, go for it! ;)
 
 
9. RS    (2007 06 27 21:06)  
Man jis savo gyvumu Girdvaini Pinciuko vaidmenyje primena :) Tiesiai i plaukuotas Jurgos rankas :) Ups. Atrodo viska apverciau :)
Nusisypsokit. Siandien sypsenu diena.
 
 
10. Grazina Hartmann    (2007 06 27 22:42)  
Zaneta, labai gerai! Israiskingas darbas, su nuotaika, siltas, uz save kalbantis...nu ka cia dar? Gyvas!!! Kokybe irgi liuks!
 
 
11. Petras T.    (2007 06 27 22:47)  
o jeigu rankų dar truputį nurėžus ? man atrodo geriau, +++
 
 
12. Grazina Hartmann    (2007 06 27 23:12)  
Petras ko gero teisus, pasiziurejau, tas truputis kazkaip stipriai keicia vaizda. Bet tame ir geris, tam ir komentarai, pastabos, kitam kartui atidziau pasiziuret...
 
 
13. Žaneta    (2007 06 28 00:10)  
"Mama, as pati tave pasirinkau", sako man dukra. "Tu ejai, o as is dangaus paziurejau ir paprasiau, kad mane pas tave atsiustu". Saldu.....?

... Sios nuotraukos idejima i kudra siandien inspiravo Matelio dokumentinis filmas apie sergancius vaikus. Kas mate, supras ka norejau pasakyti...

Aciu:)
 
 
14. UnQL    (2007 06 28 01:07)  
spaudziam 5.
 
 
15.    (2007 06 28 03:33)  
Negi visada turi būt viskas rūgštu ar blogai? 5
 
 
16. Snaržas    (2007 06 28 06:45)  
Man atrodo ,kad che visi *spaudzhiam+5* uzh autoriaus varda :-(
 
 
17. Robis    (2007 06 28 07:49)  
+5
 
 
18. K. M.    (2007 06 28 11:14)  
Nuostabi nuotrauka seimos albumui. Labai grazus berniukas:)).
 
 
19. Inga Maskelytė    (2007 06 28 12:51)  
super! ;)
 
 
20. Grazina Hartmann    (2007 06 28 13:25)  
Mazasis princas... :)
 
 
21. UG    (2007 06 28 13:57)  
matelio filme buvo rodoma vaiku stiprybe gyvenimo isbandymams.
o cia as matau sveka, zavu vaika, su sypsena, kuri pazista gyvenima be skausmo.
Bet kurio atveju zavinga nuotrauka;]]
 
 
22. Žaneta    (2007 06 28 14:03)  
filmas giliai sukrete...po jo norejosi kazko sviesaus, kaip Tu Ugne sakai - "gyvenimo be skausmo":)
 
 
23. Svetlana Batura    (2007 06 28 15:57)  
iš serijos apie kiča nuotraukuose :)

Nuotraukos nevertinu
Sasajos su Matelio filnu man asmeniskai namatamos... o berniukas grazus ir laimingas :) Sekmes
 
 
24. G M    (2007 06 28 16:04)  
superman'as išgelbės visatą!
+5
 
 
25. stela    (2007 06 28 17:59)  
super darbas:)))))))))))))))
 
 
26. Vitas Zabita    (2007 06 29 18:51)  
:)
 
 
27. Walldis    (2007 06 30 12:40)  
+5
 
 
28.    (2007 08 04 19:08)  
Tikras džiaugsmelis atsispindintis puikioje nuotraukoje.

:)
 
 
29. Saulius B.    (2007 08 21 10:57)  
pavojinga taip su vaikais zaisti... bet nuotaika puiki!
 
 
30.    (2007 10 27 01:00)  
jega :)) sitas man patiko ir kitam tinklapy :-)
 
 

Kita
Taškai: 77
Vidurkis: 4.57
Vertino vartotojų:   42
Žiūrėta kartų:   2438
Share

Balsų pasiskirstymas:
. 3 3.5 4 4.5 5
022010
410710
0000 6
(balsai vėluoja viena para)