| |
 |
1.
(2009 03 11 15:26)
+ :)
|
|
| |
| |
 |
2.
(2009 03 11 15:29)
Sezoninė:)) Mano nuomone, nepakartojamai sukomponuotas kadras.
|
|
| |
| |
 |
3.
(2009 03 11 15:40)
oho, labai gerai, gražu :)
|
|
| |
| |
 |
4.
(2009 03 11 15:44)
patiko!+
|
|
| |
| |
 |
5.
(2009 03 11 15:51)
Kaip žinia, yra labai įvairių dulkinimosi būdų...
|
|
| |
| |
 |
6.
(2009 03 11 16:09)
be priekaistu, kalbantis uz save kadras.5
|
|
| |
| |
 |
7.
(2009 03 11 16:15)
Ger
|
|
| |
| |
 |
8.
(2009 03 11 16:17)
norėčiau pamatyti spalvotą :)
|
|
| |
| |
 |
9.
(2009 03 11 18:02)
8/ pritariu
|
|
| |
| |
 |
10.
(2009 03 11 18:05)
labai puikiai ..
|
|
| |
| |
 |
11.
(2009 03 11 18:31)
labai labai labai grazu.
|
|
| |
| |
 |
12.
(2009 03 11 18:47)
man tai lievai :)
|
|
| |
| |
 |
13.
(2009 03 11 21:25)
nuostabus fokuso ruoželis
|
|
| |
| |
 |
14.
(2009 03 11 21:30)
Pasaka...
|
|
| |
| |
 |
15.
(2009 03 11 21:50)
gerai žiūrisi
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |
| |
 |
17.
(2009 03 11 22:48)
nematytas siužetas
|
|
| |
| |
 |
18.
(2009 03 12 00:47)
As irgi noreciau paglostyti tuos...
gerai +
|
|
| |
| |
 |
19.
(2009 03 12 10:58)
blur seems unnatural
|
|
| |
| |
 |
20.
(2009 03 12 12:13)
"Blurinimas" atrodo dirbtinis, bet nuotraukai +
|
|
| |
| |
 |
21.
(2009 03 12 12:34)
labai patiko
+5
|
|
| |
| |
 |
22.
(2009 03 12 12:41)
5/je
|
|
| |
| |
 |
23.
(2009 03 14 10:01)
Labai puikiai..
|
|
| |
| |
 |
|
|
| |